Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

22.10.2017 galatasaray vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. tüpçünün istediği gibi berabere bitirip hakemlerin Beşiktaşlarına çalıştıkları maç. hem bizim hem galatasarayın penaltıları verilmedi, denayerin net kırmızısını es geçti.

2. fenerbahçemizin 26 yıl sonra ilk kez yabancı kaleci ile çıktığı derbi. oyun olarak ilk yarı daha iyiydik,ikinci yarı baskı yedik kırmızıya kadar. janssenin pozisyonu çok netti, onu atsa maç değişirdi. maçın hemen başında maiconun şutu adama çarpmasa goldü.

tartışmalı pozisyonlar için yorumlarım:

dk 5 serdar azizin koluna çarpan top : penaltı

janssenin sayılmayan golü : ortada pozisyon tartışılır.

denayerin hareketi : net kırmızı

hasan alinin eli : net penaltı

netonun eli : penaltı

belhandanın penaltı pozisyonu : kendini atıyor karar doğru.

3. 10 kişi kaldıktan sonra 0-0'a üzülmediğim karşılaşma.

hakem rezildi hatta daha da ötesiydi, bir operasyon çok net vardı. jansen'in pozisyon bence gol, ama serdar aziz'inki penaltı değil. hasan alinin öyle böyle değil çok net penaltı. görmemek imkansız. hakem 0-0'a uğraştı, aykut da tudor da.

4. seyir zevki düşük, iki beceriksiz takım ve bir hakemin sahne aldığı tiyatro gösterisi.

5. her iki takımın da aleyhine-lehine hatalar yapılmışmış ama hakem beşiktaşa çalışmış, öyle de bir maç.

allah yardım etsin bu sarılara başka lafım yok.

6. fenerbahçenin hakemler sayesinde ligde tutunabildiğini ispatlayan bir başka maç.

7. hakemler sayesinde lige tutunduğumuz iddia edilen ama her nedense buz gibi golümüzün ve 30 küsuruncu dakikada net kırmızı kartın verilmediği maç.

bu algıya da hastayım.

8. hakem hocalarının geçen hafta açıkladıkları elle oynamalara ilişkin yenu yorumlarla birlikte hasan ali,serdar aziz ve netonun elle oynamalarının penaltı olarak değerlendirilmemesi gerektiğini bildirdikleri maç.

9. Bu sezonun en uyuz maci

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.