Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

21.07.2017 gökova depremi

paylaş araştır

1. yaklaşık 1 dakika sürdüğü ifade edilen ve ege bölgesi'nin birçok yerinde hissedilen şiddetli deprem. Kandilli Rasathanesi'ne göre 5 km derinlikte 6,2 şiddetinde gerçekleşmiş.

umarız öncelikle can kaybı yoktur.

2. sabah saatlerinde ancak haberimin olduğu ve can ve mal kaybının olmadığını temenni ettiğim deprem.

3. Bizzat yaşadığım olaydır. Hissedilen bana kalırsa 6.3 den daha fazlaydı. Ayakta durmakta zorlanarak kendimizi dışarı atabildik. Uykuda yakalaması daha bir şok edici tabi. Bu kadar şiddetlisini hiç yaşamamıştım. Korkudan eve girememekle birlikte arabada sabahladık. Uykusuzluk da çabası çünkü sabaha kadar artçı depremlere maruz kaldık. Artçılar da 4 veya 5 şiddetlerinde idi ve hala da artçılar sürüyor. Can ve mal kaybımız yok. Hepimize de geçmiş olsun.

4. Yerin ayağımın altından nasıl kaydığına şahit olduğum olay.

5. çok şükür can kaybının olmadığı deprem.

insallahmemurum ve etki alanında yaşayan tüm depremzedelere geçmiş olsun...

6. kandilli rasathanesine göre depremin şiddeti 6.6, ve hissedilen etkisi ise 7 şiddetinde olan depremdir. biz de İzmir'de hissettik. şükür ki etkisi yıkıcı olmadı, allah daha beterinden korusun dediğim durumdur.

7. Daha la bitmemiş olan artçıları bugün de bodrum da şiddetli bir şekilde hissedilmekte olan deprem.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.