Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

2016 kpss lisans

paylaş araştır

1. bu pazar günü itibarıyla gerçekleştirilecek olan sınavdır. sınava girecek tüm adaylara allah zihin açıklığı versin ve bol şanslar dileklerimizi iletelim. zira ihtiyaçları olacaklarını düşünüyorum.

2. güzel ülkemin canım gençlerinin umudunu bağladığı sınavdır.

Allah emeklerini de umutlarını da boşa çıkarmasın

darısı Kpss 2016 önlisans'ın başına

3. yarın itibarıyla gerçekleştirilecek olan; sabah oturumunda genel kültür ve genel yetenek, öğretmen adaylarının ise öğleden sonra oturumunda eğitim bilimleri sınavına girecekleri sınavdır.

4. genel yetenek ve genel kültür oturumu bu sabah itibarıyla gerçekleştirilen ve türkçe sorularındaki uzun ve anlaşılması zor olduğu iddia edilen paragraf sorularının belirleyici olduğu söylenen sınavdır.

diğer yılların aksine genel kültür sorularının kolay oldugu söyleniyor.

5. Aldığım duyumlara Göre moralimi bozan sınavdir.

Bakıciiiiz sorulara bakalım

Allah emeklerini zayi etmesin kimsenin umutlarını da tabi

6. Ülkenin halini anlatan en iyi sinav. Acinasi durumlar.

Hele birde 35 inde sinava hazirlanip akp ye oy verenler var ya onlara soyleyecek soz bulamiyorum.

7. 2012'den sonra girdiğim ilk kpss sınavı. girmeyeli değişmiş yahu!

genel kültür kısmı(özellikle tarih) eskiden yorum ağırlıklı olurdu, şimdi tamamıyla bilgiydi, çok nadir vardı yorum soruları. güncel soruları, bir hayli basitleştirmişler.

genel yetenek ise -dil bilgisi dışında- olduğu gibi ales olmuş.

neyse, 1.5 milyona yakın aday var, öğretmen-sağlıkçı dışının işi her zamanki gibi çok zor.

8. gittikçe evrimleşerek farklı bir hal alan kamu personeli seçme sınavıdır.

9. ösym adayları kobay olarak gördüğü sürece değişmeyecek olan zihniyetin sınav halindeki şekli.

yine türlü türlü numaralar denediler üzerimizde şaka maka. kendini kullanılmış hisseden var mı benden başka?

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.