Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

20 cm'yi yutan kadın

paylaş araştır

1. tuhaflıkların merkezi olan ülkemizden yok artık! dedirtecek bir olayın öznesi olan kadın.

spoiler

yutmak istediği hap boğazına takılınca bunu tarakla ittirmek isterken yanlışlıkla tarak boğazına kaçıyor. neyse ki korkulan olmuyor ve hanımefendi hayatına kaldığı yerden devam ediyor.

siz siz olun tarak marak artık ne olursa olsun ağzınıza koyduğunuzda dikkatli olun gençler, boğazınıza çok ittirmeyin ne olur ne olmaz. ha bir de ağzınızda lokma varken konuşmayın.

2. ölçü birimlerinin de nesneler gibi yenilebildiğini gösterir. misal bi arkadaş var, günde üç öğün 30 derece yiyor.

3. hap yutmaya çalışırken, beraberinde tarağıda yutan vatandaş. hangi mantıkla hareket ettiği bilinmez ama eminim bayağı bir korkmuştur.

4. Ciddi ciddi tarağı yutmuş mu yav, ben bu haberi neden bilmiyorum. Bir şey olmaması büyük mucize.

5. bu hayatta asla aç kalmayacak kadındır

6. haber erişime engellenmiş ama anladığım kadarıyla olayın öznesi bir adet plastik tarak.

keşke su içseymiş.

içmiştir bence de yapışıp kalmıştır ilaç suyla gitmemiştir.

belki kola içseydi işe yarayabilirdi.

7. nesnesi diyecektim gördün mü sen, öznesi kadın oluyor.

8. Belirtili nesneyi çok belirgin olduğu için özne sanmanı görmezden gelmiştik oysa :p

9. abla helal sana

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.