Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

15.05.2017 bursaspor vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. beşiktaşı şampiyonluk yolunda mutlaka kazanması gereken, bursasporun ise son haftalardaki feci performansından sonra taraftarlarından özür dileme maçı olarak gördüğü maç.

2. Yarıda kalması ve bursaspor un 5-10 maç ceza alması muhtemel olan maç.

Bursa yönetimi kongre kararı alır ve takım sahaya genclerle çıkarsa bjk 10 atsada sorun yaşanmaz. Ancak mevcut durumda olacak olanlar kestirelemez. Hersey olabilir.

3. beşiktaş'ın kazanarak yoluna kaldığı yerden devam edeceği maç.

4. beşiktaş'ın Fabri, Gökhan, Marcelo, Tosic, Adriano, Atiba, Oğuzhan, Quaresma,Tolgay, Babel, Aboubakar ilk on biri ile mücadele edeceği maç. bursaspor'da batalla takımla antremanlara çıkıyordu oynayacağını sanıyordum ama kadroda yok.

spoiler

bu arada görünen o ki bursaspor yeşil-beyaz-kırmızı-lacivert-sarı-turuncu renkli formalarla maça çıkacak.

5. kıran kırana geçen ve bursaspor'Un sağlam direnç gösterdiği maç.

6. yoğun stres altında oynanan, beşiktaş'ın iyi kapanan bursaspor karşısında pozisyon üretmekte zorlandığı mücadele.

iki takımın da gol bulması çok zor görünüyor.

7. tff nin çocuğu beşiktaşın quaresma adlı yaratığının yine kırmızı görmediği maç.

8. sarılar geldiğine göre beşiktaş'ın gol atmış olma ihtimali olan maç.

9. cenk tosun'un oyuna girdikten sonra attığı gol ile beşiktaş'ın deplasmanda 1-0 öne geçtiği maç.

(Bkz: bursa'dan gol haberi mi var)
  10. beşiktaşın faul yaparak kazandığı topla attığı golle öne geçtiği maç.

bir maçınız da alın teri olsa şaşarım. tff nin evladı, hakemlerin kadim dostu dünyası siyah beyaz olanlar...

quaresma atılmaz, bariz faulü vermeyip beşiktaşa atak hazırlayan eyyamcı hakeme selamlar.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.