Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

14.02.2016 Medipol Başakşehir vs Beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. sevgililer gününe denk gelmesinden ötürü bizler için çok daha başka anlamlar ifade eden beşiktaşk maçı.

seni izleyelim de gerisi mühim değil kartalım.

2. Her iki takım açısından da ligin gidişatı açısından önemli olan karşılaşma. Beşiktaş'ın defanstaki eksikliklerini hücumdaki üstün gücü telafi edebilecek mi bakalım. Emreli,bekirli,semihli başakşehirin kolay kolay pes etmeyeceğini ve bu maçı hedef maçı olarak oynayacaklarını düşünüyorum.

3. günün hatırına kadınlar ve çocuklar için bedava olması kararlaştırılarak çok güzel bir uygulamaya gidilen maç.

4. Tolga Zengin, Andreas Beck, Alexis Delgado, Necip Uysal, İsmail Köybaşı, Atiba Hutchinson, Oğuzhan Özyakup, Gökhan Töre, Jose Sosa, Olcay Şahan ve Mario Gomez 11'i ile mücadele edeceğimiz maç. bir tek defansta necip ismi göze batıyor ancak onun da geçen sene liverpool'a karşı bile defansta görev aldığını bildiğimiz için kazanacağımızı umduğumuz maç.

vurduğun gol, yediğin ofsayt olsun kartalım.

5. Galatasaray'ın kaybetmesi e Akhisar'ın kazanmasıyla başakşehirin maça daha çok asılacağını düşündüğüm maç.

6. 25. Dakikada edin visca'nın attığı golle başakşehirin 1-0 öne geçtiği maç.

7. İlk yarısını başakşehirin 1-0 önde bitirdiği, beşiktaşlıların her kafa topunda boyu kısa kaldığı için dezavantaj olan ama batdalın kolunun çarpmasıyla ilk sarıyı vermesine rağmen ikinci sarıyı da isteyen ve kırmızı verilmediği için hakeme baskı yapılacağı maçtır.

Töreye bariz bir şekilde sarı kart gerektiren pozisyonda hakemin uyarı ile geçiştirmesi batdalı atamamasına neden oldu.çünkü kendi de biliyordu ki kuralın karşılığı sarı karttır.

8. beşiktaş'tan ne kadar korkulduğunun ispatı olan maç.

ancak beşiktaş'ın kötü gününde ve eksik olduğu dönemde ellerini oğuşturanların birer birer sahneye çıktığı mücadelede hakem atamadı batdal'ı. çünkü atsaydı beşiktaş ikinci yarı darma duman edecekti başakşehir'i. kurallar ona buna göre değil de kurala göre işlemeli. ona sarı vermediğim için sana da vermiyorum mantığı bana göre geçerli değil. çünkü ikinci karttan atılabilirdi batdal.

9. Akıllara ersan gülümü getiren maç.

10. futbol kuralları içinde oynansa bariz farkla alacağımız maçı 2-2 bitirdiğimiz maç. olsun bu kadar korktuklarını görmek de güzel, kalanını abilerine atarız.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.