Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

11.03.2016 barcelona vs cska moskova maçı

paylaş araştır

1. normal süresi 85-85 biten ve akıllara durgunluk verecek şekilde barcelonanın uzatma sonunda 100-98 kazandığı mücadeledir.

yalnız kesinlikle avrupalı basketbol otoritelerinin ve euroleague temsilcilerinin dikkatle izlemesi gerekir maçı zira cska maçı kaybetmek için elinden geleni yaptı ve teodosicin saçma sapan şutları sonunda onu da başardılar.

en önemli anlarda durup durup orta sahaya yakın mesafeden üçlük sallamalar, 14-15 saniye kala 3 sayı öndeyken faul yapmayıp barcelonaya 3 lük atma imkanı vermesi üstüne üstlük kalan 4 saniyede hücum etmek yerine topu barcelonalı oyuncuya atıp 2 sayılık bir basket daha yiyerek maçı kaybetmesi pek normal değil gibi geldi bana. anlamayamdığım cska reali aşağı mı atmak istiyor da böyle yenilgi alıyor ilginç.

2. teodosicin şike yaptığını akıllara getiren maçtır. normal sürede 2 sayı öndeyken ve 10 saniye kala faul yapıp maçı kendiliğinden uzatmış, uzatmada 3 sayı öndeyken faul yapmayıp beraberliğe getirmiştir. yetmemiş topu rakibin eline verip maçı da kaybetmiştir.

cska bir ince ayarlar peşinde sanırım.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.