Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

1,500 liraya check up yaptırıp kanser olduğunu öğrenmek

paylaş araştır

1. bir dünya para verip çekap yaptıran birinin kanser olduğunu öğrenince verdiği para boşa gitmediği için evinde ailecek büyük bir sevinç yaşanması, parası boşa gitmediği için kendini huzurlu hissetmesi durumu.

temiz çıksaydı durduk yere para gitmiş olacaktı.

2. tüh, keşke daha fazla ödeseydim belki kalp krizi, aids falan da çıkardı deyip içerlemeye de sebep olabilecek bir durum mudur acaba?

bahtsız kişinin yaşadığı tecrübedir.

3. ironi olduğunu düşündüğüm konudur.

4. başlığı görüp hüzünlendiğim, içeriği okuyup güldüğüm, duygu karmaşası yaşadığımdır.

kişi check up yaptırmakla mantıklı bir karar almış rahatsızlığı erken teşhis edilmiştir lakin bu durum sevindirmeyecek ve teselli olmayacak kadar üzücüdür.

verdiği para sonuna kadar helaldir, önemli olan sağlıktır. bu durumun şakası bile kötüdür zannımca tövbe tövbe...

5. şahsen bir check up için 1500 tale verecek olsam sağlıklı bedenim faturayı öğrenmenin şokuyla o an kendine bir hastalık üretebilirdi dediğim konu.kanser kötü bir hastalıktır evlerden Irak...ama 1500 tl çok para yahu.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.