Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

08.05.2016 galatasaray vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. az önce beşiktaş'In mario gomez ile 0-1 öne geçtiği maç. töre ve tosun hamleleri tuttu gibi.

2. beşiktaş'ın laciverti kırmızısı fark etmez sarının her türlüsünün ağlamasına mahal bırakmayarak oynayıp kazandığı mücadele.

3. kartalın şampi dediği maçtır.

Şaşırmaığım bir sonuç 0-1 bu sene galatasaray hiç bir maçta yoktu ki bunda da olsun

4. papermoon kardeşlerinin her zaman olduğu gibi yine birbirini üzmediği maçtır. türkiye liginin en büyüğüne karşı her zaman ortaklık içinde olan bu iki takım her sene hangisi fenerbahcenin rakibi ise ona çalışıyor.

maçı izlemedim. özetlerden gördüğüm kadarıyla beck in yasine müdahalesine faul bile vermezken, (beckin maçın sonunda yaptığı hareket net sarı kart. verdi mi bilmiyorum) podolskinin oğuzhana yaptığı hareketi topsuz alanda olmasına rağmen hareketi görüp faul vermiş.

tosicin yerde iken emreye ayaklarıyla tekmesi net kırmızı kart. ama tabi ki bugüne kadar hangi maçta adalet oldu ki bu maçta olsun diyerek birşey söylemiyoruz.

sonu belli bir film izletiliyor her zaman olduğu gibi.

sayın cumhurbaşkanım beşiktaş başkanı olarak ay pardon tff diyecektim ağzımdan kaçırdım. selamlar.

5. spoiler

ilk yarısı 0-0 biterek zor maç görüntüsü verilen, yorumlara baktığımda hakem müsveddesinin tamamen beşiktaş odaklı yönettiği maç. beckin pozisyonuna kart vermeyen, hakemlikten bahsetmesin.

6. Galatasaray'ın iyi oynadığı maç.

kanatlarında yasin ve Sabri'nin ilk 11 çıktığı takım son tahlilde, geçen seneki şampiyonluk gerçekten de bir çok şeyin üstünü örtmüş, onu anlamış olduk bu sene.

avrupaymış falan hikaye, varsın 2 sene gitmeyelim, yeter ki şu ruhsuzlar, şu beceriksiz yönetim olmasın.

7. Biz galatasaray sanarken Beşiktaş'ın Fenerbahçe'yi yendiğini öğrendiğimiz mücadele. Hayret, kırmızılısıydı ama aynısının lacivert olanıymış.

Galatasaray taraftarlar takımlarının mücadelesinden memnunken ağır galatasaraylı Fenerbahçeliler ağlayıp sızlıyor. Galatasaray kadrosuyla ancak bu kadar oynardı, öyle de oldu, pozisyon da buldular ama skora çeviremediler. İleri uçta daha etkili bir isimleri olsaydı maç başka bir skorla bitebilirdi. Ortak fikir galatasaray'in bu maçta haftalar öncesindeki galatasaray-fenerbahçe maçındakinden daha iyi mücadele ettiğidir. Bir Beşiktaşlı olarak da bundan memnunum, her takım çıksın her türlü rakibine karşı gücünü ortaya koyarak topunu oynasın. Maçın her anını gözü kapalı takip eden biri olarak hakemin her iki takımda da bazı sertliklere müsaade dışında maça skor anlamında hiçbir türlü etki etmediğini söyleyebilirim. Fenerbahçelilerin golde kural hatası var iddiası tutmayınca böyle faul, taç gibi meselelere takılması doğal. Sonuçta maç kaybettiler, anlayışlı olmak lazım.

8. devlet eliyle şampiyon yapılacak olan takımın maçı. federasyon da işi sıkı tutmak için elinden gelen gayreti gösteriyor. işi kesinlikle şansa bırakmıyor.beşiktaşın çocuklarını beşiktaşın hatta fenerbahçenin de maçlarını yönettiriyor.

evet şimdi şampiyon olduk diye sevinebilirsiniz. halisi cüneyti meteyi barışı çağırmayı unutmayın. yüzyılın kıyağını yaptılar.

9. ilk kez fenerbahçelilerin galatasaraylıları tuttuğu maçtır.

fenerbahçeliler ciddi ciddi galatasarayı tutyordu. haydi cimbom haydi diyordu. vay be. ne oluyordu futbola kardeşlik mi gelmişti en büyük cimbom diyorlardı. kahve dolmuş hep bir ağızdan galatasarayı destekliyorlardı. Beşiktaşlılar ise fenerlilere kızıyorlardı ama gözleri hep televizyondaydılar. sonuçta rakiptiler. şimdi kavga çıkarmanın sırası değildi çünkü pür dikkat maçı izlemek gerekiyordu.

hikayeyi fazla uzatmamayım. eeee sonuç mu diyorsunuz?

fenerliler kahveyi talan ettiler, sandalye üstüne sandalye bırakmadılar.

ortalık ana baba gününe döndü hatta bir fenerbahçeli kahveyi yakmaya çalıştı. televizyonu kapatın indirin, yakın yıkın diye bağırıyordu. küfür ediyordu

beşiktaşlılar ise haydi cimbom haydi şakısını söylüyorlardı.

10. Beşiktaşın şampiyonluğunu ilan ettiği mücadeledir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.