Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

30.06.2016 polonya vs portekiz maçı

paylaş araştır

1. euro 2016 çeyrek finalinde yapılacak olan mücadele.iki takım da şablonun üst tarafında yer aldığı için çok şanslı.büyük ülkelerle oynamadan finale kadar gitme şansları var.portekiz bir adım önde kanımca.

2. Diğer tarafta İspanya, İtalya, Almanya birbirini yerken bu tarafta şansı yaver gidip yarı finale kalan iki takımın maçı. Denildiği gibi bence de Portekiz daha yetenekli ayaklardan ötürü favoridir.

3. muhtemelen berabere bitecek ve uzatmalar sonunda olmazsa penaltılar sonucunda portekizin tur atlayacağını düşündüğüm maç.

4. turnuvanın iyi takımlarından sayılabilecek polonya ile iyi kadrosu kötü takımı olan Portekiz'in maçı.

bence favori polonya. milik midir nedir, o gerizekalı biraz topa vurmayı becerebilirse hatta en az 2 fark atabilir polonya. bir de kamillerden grosicki olanın oynaması lazım.

5. #1404 ile tahminlerimizin tuttuğu ve söylediğimiz gibi portekizin penaltılar sonucunda tur atladığı mücadele. ah ah yarışmadan aşırı şanssızlıklar sonucu erken elendim yoksa götürürdüm o işi de nasip işte.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.