Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

27.02.2017 galatasaray vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. beşiktaşın perşembe akşamı UEFA maçı oynaması sebebiyle pazartesi gününe alınan maç.

2. klasik algı operasyonlarına rağmen olması gereken tarihte oynanacak maç. Fenerbahçe'nin Çarşamba günü avrupa Ligi maçı var ve pazar günü ligde oynayacak. Beşiktaş'ın da Avrupa Ligi maçı da perşembe günü yani Fenerbahçe'den bir gün sonra oynayacak, ve doğal olarak ligdeki maçı da yine bir gün sonra yani pazartesi.

3. pazartesi de olsa salı da olsa çarşamba da olsa, fark etmeyeceği, her türlü kazanmamız gereken maç.

4. bülent Yıldırım'ın hakem olarak atandığı maç. umarız en adil biçimde yönetir.

5. Sezon başından beri kendilerini kayırmayan hakem kalmayan takım taraftarlarının hakem sıkıntısına düştükleri maç. Tabi bir Mete,bir Cüneyt, bi Halis olmasa da bu da iyidir.

6. beşiktaşın kaybetmemesi halinde bana turnuvada maçı kazandıracak olan mücadele. 0-0 bitip bol kırmızı kartlı,tekmeli, tokatlı,bol kavgalı geçebilir hiç sıkıntı değil.

7. İllegal girişimler olmazsa beşiktaşın her şartta kazanacağı maç.sinir harbi hariç

8. beşiktaş'ın kazanması halinde şampiyonluğunu büyük ölçüde ilan edeceği, kış ortasında bize atkı ve bereyle kutlama yaptırıp hasta olmamıza neden olacak maç.

yenilgi ve beraberlik halinde ise sevinçlerimizi bahara doğru biraz daha erteleyecektir. Çok bilinmeyenli bu maçın tek bilineni fenerbahçenin artık bu yarışın içinde olmadığıdır.

9. Beşiktaş'ın şans golüyle 1-0 kazandığı ve artık gs yi de yarışın dışına attığı maç.yalnız gol öncesi faul tartışılır.quaresmaya ceza alanında yapılan da tartışılır.

10. maçın başında net bir penaltımızın verilmediği karşılaşma. hayır, önce penaltıyı da gösterdi hakem, sonra ne geldiyse aklına vazgeçti. maç 0-0'ken şu karar verilse bambaşka maç olması muhtemel.

q7'ye yapılan da çok net penaltı elbette.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.