Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

22.10.2017 galatasaray vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. ligin 9.haftasında oynanacak olan ve Beşiktaşlıların da feneri destekleyeceği maç.

2. konjonktür gereği berabere bitecek karşılaşma.

3. tüm şartların fener lehine geliştiği karşılaşma.

en çok gol atan, en az yiyen, en çok pozisyona giren, en çok puan toplayan ve henüz yenilmeyen takımız.

fenere bakarsak, kötüler. bildiğin kötüler evet. ee o zaman kağıt üzerinde bizim kazanmamız lazım di mi? ama işte o iş kağıt üzerinde bile kalmıyor. fener maçlarında olmuyor anlamadım ben de ama norto. olmuyor.

inş bu sefer olacak, çok çok rahat kazanacağız.

4. galatsarayın kazanıp aradaki puan farkını 9 hafta sonunda 11 puana çıkaracağını umduğum maçtır.

5. 11 puan farkın olması her kesim tarafından tepkiyle karşılanır diye düşünülerek ince bir oyunla berabere bitirilecek maçtır.

6. fazla gaza gelmiş Galatasaray taraftarının Zeytinburnu ile maç yaptığını düşündürten başlık.

iyi iyi böyle havaya girmeniz de güzel.

7. cüneyt çakır'In yöneteceği maç.

8. cüneyt çakır'ın hakem olarak atandığı karşılaşma. medyaya sızdırıldı, cüneyt çakır istenmedi fener tarafında vs, bilinçli bir operasyon olabilir. aha bakın bunların istedikleri yapmadık diye.

eyyamcının kralı geliyor, lig için fener için bjk için hatta başakşehir için puan kaybı yaşamamız gerekiyor. her şeye rağmen kazanacağız.

akıllı ol cüneyt, sesin de çok kötü zaten.

9. cüneytin beşiktaşa çalışarak her iki takımdan da en az iki oyuncuyu yok yere atacağı maç. benim favorilerim galatasaraydan maicon ve gomis, fenerbahçeden ise jannsen ve skrtel. pfdk da patlatır 3 er maç hepsine. hani şu alenen küfreden şenola 1 maç veren pfdk.

beşiktaşa da mete kalkavan verilmiş. operasyon başlıyor beyler..

10. hakemin Cüneyt çakır olarak açıklanmasından sonra iddaanın bile fenerbahçenin oranını 2,90 dan 3,30 a çıkardığı maç.

düşünün adamlar bile olayın farkında hakem ataması sonrası oranlarda oynuyorlar..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.