Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

22.02.2017 fenerbahce vs krasnodar maçı

paylaş araştır

1. UEFA Avrupa ligi son 32 turunda ilk maçı 1-0 kaybeden fenerbahçenin turu geçmek için mutlaka kazanması gereken maç. başlama saati 20,00

2. ilk maçtan gördüğümüz kadarıyla Fenerbahçe'nin biraz Motivasyon göstermesi halinde rahat kazanıp üst tura çıkacağı maç.

3. ilk maçtaolduğu gibi fenerbahçenin yine erken bir gol yiyerek geriye düşmesine rağmen ilk yarının son bölümünde beraberliği yakaladığı maç.

şu şartlarda fenerbahçe'nin turu geçmek için 3-1 kazanması gerekiyor.

4. fenerbahçe'nin maça ağırlığını bir türlü koyamadığı ve sonucunda 1-1 berabere kalarak elendiği avrupa ligi karşılaşması.

5. Fenerbahçenin uefa'dan elendiği müsabaka. Sahanın en iyisi İsmail Köybaşı. Maç hakkında başka bişey söylemeye gerek yok.

6. Kadıköyde yönetim ve futbolcuları protesto adına Krasnodarlı futbolcuların tribüne çağrılarak alkışlandığı maç. Fenerbahçe taraftarları kesinlikle bu futbolu haketmiyor, emeği geçenlerin kibarca bırakıp gitmelerini rica ediyorum.

7. aziz gitmeyeceğine göre, dick'in yolun sonuna geldiği maç.

8. Fenerbahçe'nin mevcut form durumu itibariyle kazanmasını beklemediğimiz ama yine de bi umut dediğimiz, sonucu da beklendiği gibi hüsran olan maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.