Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

10 liraya yapılabilecekler

paylaş araştır

1. tanım ; 10 türk lirası ile yapılabilecek herhangi bir aktivite veya aktivitelerdir.

yapılabilecek şey ; 4 liraya balık ekmek, yanına da 1,5 liraya doğanay acılı şalgam suyu (200 ml) alır bi güzel yerim balık ekmeğimi. oh afiyet olsun bana, kalan paramla da hemen yakındaki (zaten uzaklaşamıyorsun bir türlü, öyle bir ihtimal yok ) bim'e gider, 1,60 tl osmanoğlu muydu osmanoğulları mıydı neydi 1 supangle ve 1,45 tl'ye de 1 kutu çizmeci time wafer master alır, supangleye batırır batırır yerim. yanlış hesaplamadıysam 1,45 tl falan gibi bi param da kaldı.

2. yeni oluşturmaya başladığınız hobi bahçenize 2 adet şeftali fidanı veya 1 adet Lambert kiraz fidanı veya 2 adet yaz armudu fidanı veya 3 adet 3 yaşında zeytin fidanı veya 1 adet mavi selvi fidanı..

3. iki kişi güzelinden bir yarım ekmek arası döner yanında ayran ya da iki ekmek arası mis gibi kokoreç ya da iki büyük boy cips yanında gazlı içecek alınabilir. bunların dışında bir restoranda tek kişi bir posiyon pide + ayran alabilir gibi seçenekleri olan başlık.

4. metro kartına yükletilip beş kez binme hakkının elde edileceği miktardır.onun dışında lc Waikiki'den vasat bir tişört alınabilir.ya da Ünlü kitapların cep boyu 9.90 tlden alınıp 10 kuruş para bile artırılabilir.

5. Sansiniz yaver giderse sizi milyoner yapacak seydir..

Oyle cay icerim boncuk alirim degil

Ya hep ya hic diyip zart diye on numara oynayip 150 000 gibi para kazanabilirsiniz...kazandiktan sonra

10 lirayla degil himmm 150bin lirayla yapilacaklari dusunursunuz

Fena para degil

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.