Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

06.12.2016 sözlükte yalnız başıma kalmam

paylaş araştır

1. an itibariyle fark ettiğim, biraz hazin ama çokça ürperti veren bir durum.

hani böyle çocukken evde yalnız kalınca yaşanan bir yaramazlık öncesi heyecan durumu olur ya, aynen öyle.

o değil de açtığım yanlış başlıkta sadece sayın idal ve ben goygoy yapıyoruz, kaçırdınız yanlışımı millet.

2. gördüğüm ama görmemezlikten gelerek müdahale etmediğim durum.

sonuçta, böyle şeylerin üstünden gelebilmeli bence sözlük yazarı, kolay değil, memurlar.net sözlük bölümünde yazıyorsun.

3. kaçıranlar için tekrar yayını bekliyorum ben. İdal prime time'da yayınlayacakmış diyorlar.

tanım: konu başlığındaki rakamlar çok sinerjik görünüyor, özel bir gün ellam şeklinde zihinsel işletim sistemine giren konu.

4. sanırım benim gündüz giremememden kaynaklı oluşan durum. geldim geldim, sorun değil; sıkıntı çıkaran varsa bilelim.

5. herkesin bu tür tecrübeleri az çok yaşamış olmasından ötürü çok büyütülmemesi gereken travma.

(Bkz: sözlükte yalnız olmak)(Bkz: sözlükte tek başına kalmak)
  6. şu an itibariyle benim de başıma gelen olaydır. her yer dört duvar, sıkıştım kaldım bu arada. bir ses, bir nefes.

(Bkz: sözlükte tek başına kalmak)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.