Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

01.10.2016 ç.rizespor vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. saat 19.00 da başlayacak ve hakem cüneyt çakırın yöneteceği ligin 6.hafta mücadelesi. beşiktaşta d.kiev maçında sakatlanan taliscanın oynayamayabileceği söyleniyor.

2. beşiktaşın üst üste gelen beraberliklerden sonra moral bozukluğunun üstüne bir de sakat oyuncuları eklenince puan kaybetmesi muhtemel bir maç haline gelen mücadele.

3. ilk yarısı sıkıcı,zevksiz ve golsüz geçen maç. Gaziantep-bursa maçı çok daha zevkli.

4. devre bittikten sora faul düdüğü çıkmadığı için hakemin üstüne yürüyen ve göğsüyle iten tolgay arslanın şaka gibi sarı kart gördüğü maç.

Cüneyt konyada da necibi dirseğine rağmen ilk yarı atmamıştı. içeride canere verilmeyen kırmızı ve rakibin netü peniltısı es geçilmişti. hala daha hakkıyla şampiyon olduğunu zanneden üçüncülerin bağlantıları hala çok sağlam demek ki.

kjaerin tartışmalı pozisyonuna elinde kartla koşuyorlar, Beşiktaşlılara nedense bir müsamaha,bir tolerans.. sezon başından bu yana 4 etti verilmeyen net kırmızı.

(Bkz: beşiktaş'ı hakemler koruyor)
  5. maç boyu Cüneyt çakırın ikramlarıyla oyunda kalmaya çalışan beşiktaşın son saniyede uzaydan atılan şutun gol olmasıyla aşırı balıyla ve tabi ki olmazsa olmaz Cüneyt desteği ile kazandığı maç.

sen kendine ittirene kırmızı verme,yarın gelir sana kafa atarlar kırmızı verirsin kendinle çelişirsin..

6. hafta içinde dinamo kiev'e karşı oynamışş atiba ve caner erkin'in üstün mücadelesi ile beşiktaş'ın kazandığı maç. caner erkin'i fenerbahçe neden gönderdi hala anlamış değilim. adam maç boyunca ileri geri dinamo gibi işledi resmen. kestiği raket gibi ortaları gole çevirecek forvet olmadığı için yapacak bir şey yok. golden önce topu çok zor bir durumda ileriye ittirdiği pozisyonda da kendisine takdirlerimi sunmuştum.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.