1 2 3 4 5 6 7 8

science63

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

10,069 entry 1,884 konu hiç puanı yok
07.02.2018 01:13 son işlem tarihi takip etme takip et

psikologun kurşun döktürmeyi tavsiye etmesi

ancak çok samimi olan ve geleneksel metodları es geçmeyen bir psikologun yapacağı iştir.

07.02.2018 00:50
 1. Domagoj Vida

  Renkli basının yok takımıyla anlaştı, bilmem ingiltere'ye gidiyor falandı filandı uydurma haberlerine rağmen dün gece beşiktaş formasını sırtına geçiren tecrübeli defans. Böylece defansı da iyice vidalamış olduk.

  Böyle bir ismi bonservis bedeli ödemeden kadroya katmak büyük başarı. Hesap kitap bilmeyen adamların yıllık ücreti üzeriden saçmalamasına kulak asmamak lazım.

   
 2. Alper ulusoy

  Artık biz aglıyoruz demek isteyen bir paralı köpeğin havlama başlığı.

   
 3. paralı köpekler

  Google'a yazınca kim oldukları çok net bir şekilde anlaşılan sarı tasmalı ezik güruh.

  spoiler

  Nasıl ki boğalar kırmızı görünce çıldırıyorsa bunlar da siyah-beyaz görünce salya saça saça havlamaya başlar. Zaten civardaki beşiktaş ile ilgili konulara göz atınca bu çok net bir şekilde görülecektir.

   
 4. Alper ulusoy

  Tek argümanı "son 2 sene" olan paralı köpeğin destek çıktığı hakem. Yani diyor ki 2 seneden önce biz sarılar kollanıyorduk. İtirafin kralını yapıyor ama iq tek hanede olunca paralı köpek ne havladığını bilmiyor.

  2 sene önce de, 2 sene zarfında da şimdi de gelecekte de fenarasyon desteği ile ancak bir yere geldiniz yine ancak öyle bir yere gelebileceksiniz.

  Son görev aldığı maçta zaten kadrosu kısıtlı karabük'ün emeğini gasp eden sarı taraftarı hakemdir.

   
 5. mahir madatov

  fc qarabag forması giyen 20 yaşındaki azeri futbolcu. bu yönüyle türkiye'deki takımların da dikkatini çekiyor ancak oynadığı ligin türkiye süper ligi kalitesinin çok altında olduğunu da bilmek gerek. öncelikli olarak en azından bir anadolu kulübünde kendini ispat etmesi gerektiğini düşünüyorum.

   
  (Bkz: qarabağ fk)