1 2 3 4 5 6 7 8

yan apartmana çarşaflı kadının hırsız olarak girmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. muhtemelen daha önceden gözlemlenmiş olmalı dedirten ve gündüz saat 13.00 ila 16.00 saatleri arasında eve çarşaflı bir kadının girmesi iddiasıyla ortaya çıkan ve dün akşam neredeyse bütün polislerin sokağa geldiği olay.

  kapıları bacaları pencereleri sağlam kilitleyin aman. yaz ayı diye gevşememek lazım..

   
 2. özellikle çarşaflı diye belirtildiğine göre iyi niyet taşımayan başlık

  muhtemel ki tanınmamak ve dikkat çekmemek için öyle giyindi

  çarşaflı aynı zamanda hırsız diye algı oluşturmak çok yanlış...

   
 3. çarşafı kendine siper ettiğini anladığım ve çıkarınca da hiç bir şekilde tanınmayacağını dildiği için güzelce sıvışan hırsızlık haberi.

   
 4. sözlük yazarımız ice.man'ın yan apartmanına hırsız girdiğini öğrendiğimiz haber.

  hep ülke gündeminden haberimiz olacak değil ya, biraz da sözlük yazarlarımız yaşadığı olayları anlatsın demi. kadının çarsafı kamuflaj olarak kullandığını düşünüyorum. kesin bir köşede de çıkarmış ve dikkat çekmeden mahalleden ayrılmıştır. polislerde çarşaflı kadın arasın dursun; tabi o hırsız kadınsa bir de o ihtimal var. bunu da gözardı etmeyelim. Geçmiş olsun.

   
  (Bkz: kamuflaj)
 5. Keşke bizim eve giren de çarşaflı olsaydı da yüzünü görmeseydim diye iç geçirten başlık. Sabah eşim tekrar geldi de anahtarla kapıyı acıyor sandım meger kapıyı zorlayan bir haydut varmıs kapının öbür tarafında. Kapıyı actım adamla göz göze geldik. Hırsızla karşılaşmak ölüm gibi bir şey hani şu kimsenin ölmediği.

   
  (Bkz: hırsız)(Bkz: Ödü patlamak)(Bkz: boyun devrilsin)
 6. özellikle çarşaflı ya da türbanlı veyahut kapalı demeyi kastetmediğim, evine girilen hırsızın hatta olay yerine gelen polislerin ifadelerinde geçtiği şekliyle aktardığım için bu şekilde açtığım başlık.

  herhangi bir grubu,zümreyi,kesimi vs vs ne derseniz deyin hedef gösterme gibi bir niyetim kesinlikle yok.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.