1 2 3 4 5 6 7 8

yağmurlu havadaki maçı izlemek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. futbolseverlerin çok büyük zevk aldığı maç türlerinden biri olan yağışlı havadaki maçı izlemektir.top kontrolünün zorluğu,kaleye atılan şutlardaki eksantrik olaylar, gol sevinçlerinde uzun mesafe kayarak sevinen oyuncular vs vs.oyuncular da gaza gelirler böyle maçlarda.

  bu tip havada yönettiğim bir maçta oyuncunun maalesef ayak bileği kırılmıştı.hiç unutamam. oyuncular kayacağız diye atladı topa ama adamın bilek gitti.yıllar önceydi tabi.

   
 2. atraksiyonlu bir eylemdir biraz ıslanırsınız yalnız

  ama daha çok oynaması zevklidir, yağmurda kar'da inanılmaz keyifli olur maçlar

  şu koronadan başımızı bi kaldırsak da deva metsek yine

   
 3. bu akşam oynanan alana-beşiktaş maçını izlemektir. zemin ıslak olunca her an aksiyon olması muhtemel olduğu için daha bi ilgi çekici oluyor.alanya kazansın. -gülücük-

   
  (Bkz: 13.12.2020 a.alanyaspor vs beşiktaş maçı)
 4. ilginç enstantanelerin ortaya cıktıgı maclardır..kale cizgisinde duran toplar vs çok komik durumlar oluyor.

   
 5. kerem söyleyince böyle bir enstantane aklıma geldi ; bir gün deplasmana gittik saha bildiğiniz göl olmuş artık yağmurdan. 3-2 yenik durumdayız bizim forvetin önüne aradan topu yuvarladı arkadaş o da kaleciyi de çalımlayıp vurdu ve nalet top gitti çizginin önünde duran gölete saplanıp kaldı. bizimki gol diye sevinmeye erken başlayınca topu defans uzaklaştırdı tabi hemen. dönüşünde de gol yedik 4-2 yenildik(tebessüm)

   
  (Bkz: sözlük bizimdir)
 6. aslında yönetmesi izlemesinden daha zevkli olan eylem.saha içinde o oyuncuların hırsını hava şartlarını ve zemini kullanarak nasıl daha agresif hale geldiklerini görünce maçın hiç önemi olmasa bile oyuncular durduk yere gaza geliyorlar.

   
 7. Stadda baslarsa bu olay taraftarlar Muazzez Abaci sarkisi "Beraber yuruduk biz bu yollarda" yi soylemeye baslarlar.Adettir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.