1 2 3 4 5 6 7 8

verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. belediyelerin genellikle park bahçe yapımı aşamasında astığı küçük tabeladır. muhtemelen kaldırım taşları sökülmüş,yerine yenilerinin takılması işlemi devam ediyordur ve bu sırada bahçeye çiçek ekimi devam etmektedir.

  Yolların bir kısmı da bu işlem için kapatılmıştır hatta bazı yerlerde yol tek şerite düşürülmüştür. Fakat insanların bir kısmının sinirlerini bozar ve her gördükçe pek olumlu duygular beslemez.

   
 2. Herhangi bir mağaza ya da işyerinin tadilatı,yol ve kaldırım yapma çalışmaları,bina restorasyonları,fiber internet altyapı çalışmaları sırasında etrafa verilen gürültü ve zorluklar yüzünden ,bir tabelaya yazmak suretiyle gönül alınmasıdır.

   
 3. bir türlü bitmeyen bu rahatsızlıklar için geçerli olmayacak olandır. artık özür kabul edecek, hoş görecek sabır kalmadığından mütevellit pek de samimi bulunmayandır.

  sırf çalışıyorum bir şeyler yapıyorum imajı yaratmaya çalışan belediyelerin, anlamsızca kendini tekrarladığı çalışmalar için asılan ve sevimli görünmeye çalışılandır.

   
 4. genellikle belediyelerin yol yapım çalışmaları sırasında, çalışmanın yapıldığı yerin kenarına koydukları, çoğu zaman üzerinde o ilin ya da ilçenin belediye başkanının fotoğrafını içeren tabelaya yazdıkları, yol yapım çalışması olduğunu da belirten yazı.

   
 5. özrünüzü kabul etmiyoruz desek yine devam ederler mi diye düşündüğüm durum.(gülücük)

   
  (Bkz: kafamda deli sorular)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.