Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

Türk kadini asil haklarini son 17 yilda elde etti

paylaş araştır

1. Cumhurbaskani erdoganin aciklamasi.

2. dogru aciklama.kadinlara secme secilme hakki verildigi yalandir.dilini,dinini,kulturunu degistirme zulumleri hala devam ediyor.erkeklerin bile secme secilme hakki yok.chp bayraklari altinda, acik oy gizli tasniflerle,secilmislere ve alimlere darbelerle,idamlarla ,gezi olaylari gibi terorist girisimlerle,katsayi,kamusal alan safsatalariyla,5816 zinciri,hala pranga olan kamalist egitim sistemiyle demokrasi olmaz.bu ulkede zulmu her zaman musluman gorur

3. kuruluş osman dizisini izledim dün ve gördüm ki asıl kadına hakettiği değeri türkler vermiş. kadın her zaman baştacı olmuş, yanlarında hep yer almışlar. Kadınların gözüpekliği, savaşçı ve iyileştirici halleri o kadar güzel ki. Osmanlı devletinin kuruluş döneminde yaşamak isterdim. asıl kadının değeri orada var.

Cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın söylemi.

(Bkz: kuruluş osman)
  4. Son 17 yılı gözümüzün önüne getirten aciklama.

Bu tayyip arapçı olduğu icin kısmen haklı. Kadına şiddet, tecavüz ve pedofili 1400 yıl öncesini aratmıyor. Tam da tayyip in istediği tablo.

5. seçme seçilme hakkını da zaten son 17 yılda aldı

nüfus sayımlarında sayılmaya da bu dönemde başladı

tecavüzcüsüyle evlendirilme hakkı verildi

çocuğu doğurma zorunluluğu da bu haklardan bazılarıdır(kürtaj yasak olduğu için mecbur doğuracak) diye aklımıza bir takım hakları getirten açıklamadır

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.