Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

survivor all starda oyunların 9-9 a gelmesi

paylaş araştır

1. survivor all star yarışmasında nedense her hafta bir şekilde gerçekleşen, skor ne olursa olsun; izleyicinin ilgisini dolayısıyla reytingi arttırmak amacıyla önceden ayarlanmış olduğunu düşündüğüm durumdur.

artık o kadar alışkanlık haline gelmiştir ki, başlardaki oyunların izlenmeyip nasıl olsa skor 9-9 a gelecek o oyuna kadar izlemeye gerek yok düşüncesiyle tarafımca kanal değiştirilmesine sebep olmaktadır.bir de acunun sms lere yaptığı müdahale vardır ki, hemen hemen bütün forumlarda izleyicinin cidi tepkisini almıştır acun.

2. oyunun daha da heyecanlanmasını sağlayan ve iki taraf içinde zor olan durumdur.

tam sona gelmişken bir oyunla kaybetmek yıkım olacaktır.

takımlardan birinin sondayken dokuza gelmesi de büyük başarıdır lakin bunun asıl nedeni başlarda yüksek enerji ile başlayan yarışmacıların, oyunun sonlarına doğru yorulması ve zorlanmasıdır.

şimdi diğer taraf neden yorulmuyor denile bilir ama yenilen taraf onlarda ki bu yorgunluğu fark edip daha da hırslanıyorlar ve skora yaklaşıyorlar sanırım.

yada tamamen bir kurgu bilemiyorum bildiğim tek şey oyunların sonlarına doğru heyecana daha fazla dayanamayıp kanalı değiştiriyorum...

3. bugün akşam yayınlanan ödül oyununda vuku bulan durumdur. ünlüler 2, gönüllüler 7 skoru mevcutken, ünlüler müthiş bir atakla oyunu dokuz dokuza getirdiler. tabi yenen yine gönüllüler oldu lakin ünlülerin gösterdiği çaba da takdire şayandı doğrusu.

4. survivor all starda değil survivor 2016 da da nedense gerçekleşen durum.oyunun başından itibaren öne fırlayan takım nedense bir anda duruveriyor rakiplerinin kendilerini yakalamasını bekliyor.

(Bkz: reyting)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.