Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

survivor 2020 ünlüler-gönüllüler

paylaş araştır

1. dün akşam itibariyle tv 8 de yayınlanmaya başlayan yeni sezon.

2. bir 5 dklık kısmını izlediğim yarışma.

komedi dükkanı gibi olmuş nasıl seçmişler merak ediyorum kişileri.

3. izledikçe çöp gibi gelen ve çabuk sıkan yarışma.

4. halen izleyen var mı dedirten yarışma programı.

5. tv8 survivor ile diğer kanallardaki dizilerin basma kalıp senaryoları ve yeteneksiz,vasat altı oyuncuların olması kaymağını bir sezon daha yiyecek.

ne zaman ki kaliteli senaryoya dayalı programlar ve işin ehli olan gerçek oyuncularla programlar yapılmaya başlanırsa survivor mazide kalır.

6. yokluktan dolayı mecburen arada baktığım yarışma. anladığım kadarıyla barışın üstüne çok gitmişler ve haklı olan taraf oymuş dolayısıyla oylamada 1. olmuş kendisi. yasin denen yarışmacı oldukça agresif. turabi havası sezinledim.

7. her zaman olduğu gibi mavilerden yana olduğumuz yarışma.

8. bu sene iki tarafında ünlü olmadığını bilmemize rağmen; aslında bizim ünlü anlayışımıza uymayan yarışmacıların yarıştığı bir yarışma da hep gönlümüzün gönüllülerden yana olması ile acayip bir çelişki doğmakta. ünlü olduklarını söyleyenler dışında kalanları kendimize yakın görüyoruz. yoksa bana göre yasin orada bulunan herkesten daha çok ünlü. adamı türkiye'de tanımayan yoktur.

genelde ünlülerin kazandığı gönüllülerin kaybettiği yarışma. ünlüler bir şekilde oyunu almasını biliyorlar.

9. aklaşık 3 saattir voleybol maçı gösteren ve ünlüler takımının acun medyaya yalakalık yapmakta sınır tanımadığı ve iticiliklerini had safhaya ulaştıdığı program.

10. iftardan sonra izlenecek pek bişey olmadığı için vakit öldürme amaçlı izlediğim yarışma. her zamanki gibi gönüllü kardeşlerimizin yanındayız. maviler iyidir her zaman. -gülücük-

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.