Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

survivor 2017

paylaş araştır

1. Kudretli bir elin bi süre önce sihirli dokunuşuyla uçuşa geçmiş yeni medya patronları(MIZ)dan olan Acun ILICALI nın yapımcılığını üstlendiği, kıyıda köşede kalmış isimleri unutulmaya yüz tutmuş oyuncu ve sporcuların kendilerini hatırlatmak amacıyla katılmak için can attıkları, katılınca da aylarca açlık pislik vs savaştığı, raitinglerde baya baya üst sıralarda olan proğramdır. gereksizdir faydasızdır.

2. şimdiden yarışmacılardan uslu ve yaramaz olanların, atarlı ve alttan alan tiplerin yavaştan belli olduğu yarışma.

3. ilk kaz bu akşam uzunca süre izlediğim ve yarışmacılar hakkında az çok fikir sahibi olduğum yarışma programı. neden hepsi dünya savaşına katılmış milli kahraman edasıyla dolanıyor bilmiyorum ama çok komik duruyorlar.

4. milyonların gönlünde taht kurmuş,sembol olmuş ve taraftarlarca boğa lakabı takılmış serhat akının, ekranlarda boy göstererek bişey olduğum zanneden zamane gençlerince alaya alındığı yarışma.

eser West denen adamın ne özelliği var merak ediyorum gerçekten.

5. dün akşamki program itibariyle denisa denen kızımızın adaya veda ettiği yarışma programı.

6. survivor'ın başlangıç yıllarındaki yarışmacı profillerini hatırlayınca seviyenin giderek arttığını gördüğümüz yarışma.

fiziksel açıdan eskiden sadece bir-iki güçlü yarışmacı olurken artık neredeyse tamamı sporcu veya sporcu fiziğine sahip yarışmacılardan oluşuyor.

bu sene her ne kadar yarışmalarda başarılı bulmuş olsam da ilhan mansız şaşırttı beni. en son 2002 dünya kupasından hatırlıyordum onu. yaşlanmış... yakışıklı jönken amcaya evrilmiş sanki.

gönüllülerin starı ise ogeday olacak gibi...

7. gönüllüler takımının iyice karıştığı yarışma. ne kadar itici adam varsa hepsi bir grup olmuş. eser denen çirkef, erdiyi söylemeye gerek yok zaten, kendini lady gaga,rihanna falan zanneden Berna bir tek volkan ve anıl fena değil gibi ama onlar da bu çirkeflere uymuş.

8. kavgalara sahne olan yarışma.

eser West'i kısmetse olur programından hatırlıyorum. tam bir trol ve şovmen. acun da işini biliyor, yetenek avcısı gibi... kimin seyirlik olduğunu biliyor.

9. bu akşam yayınlanacak olan bölümün fragmanında acil durum konseyi yapan acunun bir kişinin elendiğini açıkladığı yarışma.

bu isim de kuvvetle muhtemel serhat akın. yahu acun anıl denen ergeni 3 ay sakat sakat yatırttın adada, serhat daha 15 gün olmadı; hadi 2 ay sürsün sakatlığı eliyorsun adamı. yazık gerçekten.

aman eser denen çirkef pisliğe zarar gelmesin.

10. dün akşamki oyunun ardından adem başganın bireysel dokunulmazlığı aldığı ve çılgını çatır çatır ortaya attığı yarışma.

arkandayız adem başgan!

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.