1 2 3 4 5 6 7 8

sözlükteki spor aşkı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sporsever sözlüğün güzel mi güzle bir özelliğidir

   
 2. sadece benim ve birkaç arkadaşımızın dışında nadiren diğer yazar arkadaşlarımızın yazdığı ve çoğu zaman lince uğradığı sözlükteki spor konularının çokluğudur.

   
 3.  
  (Bkz: Sözlükteki futbol konularına yazabilmek için futbol öğrenmek)
 4. İce. Man in spor aski da denilebilecek konu

   
 5. yalnız kalmaktan açıkçası hoşlanmadığım ve daha çok katılımla daha zevkli ve kaliteli paylaşımlar yapabileceğimi umut ettiğim başlık. hakem kararlarına tek başıma isyan etmeyeyim yanıma birkaç kişi daha gelirse daha zevkli olur. - gülücük-

   
 6. liglerin sona ermesiyle güven ve saygıya dayalı bir sevgi ilişkisine dönmesini umduğumuz futbol aşkıdır.

   
 7. sadece iki üyenin yaşadığı aşk

   
  (Bkz: ben.keyfim.kahyası06)(Bkz: ice man)
 8. fanatik olan yazarlar sayesinde oluştuğunu düşündüğüm durumdur. bu türdeki yazarların sporla ilgili harika fikirleri olduğu için özellikle takımlarının adına açılan başlıklara çok sayıda ve uzun uzun yorum yapmaktan çekinmemeleri doğal bir haldir. birkaç gün içinde yapılacak olan bir spor müsabakası adına açılan başlıklara sözlükte çok sık rastlanmaktadır. sporsever yazarlarımız da bu durumu canına minnet bilerek yorum yazmaktan çekinmezler. maç bittikten sonra 'şöyle oynansaydı şöyle olurdu, şu oyuncu kötü oynadı, hakem yüzünden oldu, taraf kayırdılar' gibi yorumlar bol sayıda bulunur. kendim spordan pek hoşlanmam. sporla ilgili başlıkları görünce içeriğine de pek bakmam zaten. ama sonuçta sporsever yazarların da sözlüğe katkılarını gösteren süreçlerdendirler.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.