1 2 3 4 5 6 7 8

sözlükte bugün

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bugün pazartesi sendromu dahi engel olamıyor saçmalamalara

   
 2. bugün gelişen değişen bir şey olmaması,yine aynı şeylerin yinelemesi,

  yeknesak bir sözlük günü daha dedirten pazartesi.

   
 3. aynı sözlük yazarlarının olması (bende dahil), bir kaç farklı yazar görünce sevinme hali ile başlıklara yazmaya devam etme ve yazılan enryleri okuma isteği.

   
 4. sözlük yazarlarının birer birer çekilmeye başladığını ve bir yazardan ( belki daha fazlası var ama) hiç bir iz kalmadığını görüyor olmanın şaşkınlığını içinde barındıran hadisedir sözlükte bugün

   
 5. yazarların pazartesi sendromundan muzdarip oldukları düşüncesiyle sözlükte kıpırdamayan başlıklara kılıf uydurarak, puanlama sistemine karşı olmama rağmen, çek olmasa sözlüğün hali ne olurdu dedirten pazartesi

   
 6. ayın son günlerinin gelmesi itibarıyla hediye çeklerinin yine gündeme geldiği, aşağı yukarı herkesin konumu belli olmasına rağmen yazarların birbirlerini suçladıkları günlerden biridir.

   
 7. bir yazarın 3 günlük boykotunun bitmesiyle sözlüğe döndüğü gündür.özellikle ayın son 3 günü seçilmiştir,herkes hediye çeklerini rahatça alabilsinlerdir amaç.yazar müstehzi gülümser.

   
 8. 30 günlük mücadelenin başladığı ve bahislerin açıldığı bir gündür.

   
 9. nisan1 şakası gibidir çünkü;3-5 koldan saldırıp azaltılmış olan ödüle takla atılmaya başlandığı gündür.başından durumu garantiye alma çabası budur.

   
 10. çok derinlikli konular açtığım kendimi aştığım gün.yazar burda kendiyle eğleniyor sanan yanılır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.