Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

şike yapmadık,8-10 gol yemedik

paylaş araştır

1. spoiler

sayın galatasaray başkanı dursun özbek'in az da olsa gelmesi muhtemel avrupa organizasyonlarından men cezasının gerçekleşmeyeceğini ifade etmek için kullandığı beyin yakan açıklama.

yani 8-10 gol yemekle uefa organizasyonlarına alınıp alınmama arasında nasıl bir ilişki buluyor bu futbol adamı anlamak güç.

biraz gündemi değiştirmek amacında gibi.

2. galatasaray başkanının taraftarına ceza gelmeden önce şirin gözükmek için rakiplerine çamur atmaya çalıştığı sözlerdir. tarih sizi de biliyor sayın başkan. o kaçırdığınız vergilerin, aldığınız ahların elbette bir gün çıkacak.

3. Bugüne kadar dışarıdan göründüğü kadarı ile net bir iş adamı profili çizen, kulübün içinde bulunduğu sıkıntıdan çıkarmaya çalışan bir başkan görüntüsü veren dursun özbek'in talihsiz açıklaması. Özbek bugün türk kamuoyundaki kredisini sıfıra indirdi, ne üslubu ne değindiği konu ne de yaptığı göndermeler doğruydu, hiçbir fenerbahçeli ve de beşiktaşlı başkanının ifade edemeyeceği cümleler kullandı. Beşiktaş'ın sekiz gol yemesi galatasaray'ın sorunu muydu ki, özbek önce uefa'dan men cezası alan kulübünü toparlamalı, eksiklerini kapatmalı sonra diğer takımları eleştirebilme hakkını kendinde görebilmeliydi.

"Ağızdan çıkan söz, yaydan çıkan ok gibidir, gittiği yerden geri dönmez.."

4. Beyin Bedava sloganını aklıma getiren talihsiz beyanat

5. "parasını ben verdim, bu koltukta ben oturacağım" kafasındaki tüccar kesimiyle aynı çizgide giden ve gündem yaratma peşinde olan zat'ın şaşırtıcı açıklaması.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.