Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

şeyma subaşı'nın aylık 125 bin tl nafaka alması

paylaş araştır

1. acun Ilıcalı ile dün tek celsede boşanan şeyma subaşının alacağı iddia edilen nafaka bedeli.

2. Asgari ücretlinin yaklaşık 78 aylık maaşı.

3. acun ılıcalı'nın sırf nafaka ödemek için evlendiğini düşündüğüm haber. uzun zaman beraber olun, çocuk yapın ama sonra ne oldu ise evlenin. kadına iadeyi itibarını mı verdi ne? iki gün sonra boşan ve dudak uçuklatan nafaka ver. görüldüğü gibi sadece bizlerin dudağını uçuklatıyor, acun'un aylık kazancını hayal edince deve de kulak kalabilecek bir tutar.

nafaka bu kadar ise aldığı tazminat, yatlar, katlar kaç tanedir. kısacası züğürdün çenesini yoracak bir dedikodu haberi. kadınlar toplandıkları zaman, hele bir de eşinden boşanan falan varsa, alamadığı bu şeylerden dolayı hayıflanacaktır.

4. Kadını metalaştıran ve itibarsızlaştıran bir haber. Ha şeyma ha eşya. İşin ilginci kadınlar bu haberlere tepkili degil ve aksıne şeyma subaşı ne şanslıymış falan diyorlar.

Hal böyle olunca 1400 yıllık gelenek devam eder. Mehirini verdikçe istediğin kadına talip ol.

5. kızlarımızın evlenirken de boşanırken de çıtayı yükseltmesine neden olan durumdur.

Yarın bi hanım kızımız boşansa 5 bin nafaka ister iyide kızım senin kocan asgari ücretli diye anlatamazsın da bu özgüvenle şeyma 125 bin alıyor ama benim ondan neyim eksik cümlesini kurdurtacak durumdur.

6. Milletin parası, derdi beni gerdi dediğim durumdur.

7. acaba acunla ben mi evlensem dedirten durum. -gülücük-

8. Acun ılıcalı'ya enayi misin be adam dediğim durum.Gerçi haramdan kazandığın paranın bereketi olmaz boş işler boş kişilere geri gidermiş.Bu haberlerin yaygınlaşması da aile birliğini bozuyor her yönden.Kadınlar artık sabırlı ve sadakatli değil alırım nafakamı keyfime bakarım der hale geldi.

9. Alan razı veren razı dediğim durum.

Ama belli ki baya cenemizi yoracak bu nafakasi carti curtu.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.