1 2 3 4 5 6 7 8

semih özsoy

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Fenerbahçe spor kulübü yöneticisi.

   
 2. Yeni mahmut uslu

   
 3. atanmış mahmut uslu.

   
 4. hafta sonu fener galatasaray maçı yerine sanırım başka bir maçı seyreden kişidir

  hakem bizim aleyhimize hep kararlar verdi demezmi birde, gülümsedim artık

   
 5. saçma sapan açıklama yapan yönetici.

  belhandanın pozisyonu kırmızı imiş oldu canım nerenle izledin hacı abi maçı, topalın pozisyonu temiz attıkları gol temizde bu mu kırmızı.

  hakme olmasa görürdüm sizi ilahi adalet birgün yerini bulur.

   
 6. doğru söylediği için tu kaka edilen yönetici. Albayrak denen varlığın yanında melek kalır.

   
 7. #1pur sayın yazar neresi doğru fenerbahçenin sahada ezilmesini futbolun f sini sahaya yansıtamadığını da doğrucu kemal olarak söylemesini beklediğimiz yönetici.

  Albayrak konuşur kaç maç oldu öyle engeller hakem hataları diye geçiştirilmeler

  tamam şampiyon olmayabiliriz ama hakkaniyetle olmayalım hiç sorun değil bir takım şampiyon olacak ama mesnetsiz ithamlar fenerbahçe gibi büyük bir camianın yönteicisine yakışmaz.

   
 8. maçla ilgili yorumlarımı zaten spor forumunda yaptım sayın yazar,burada da uzun uzun paylaşma derdinde değilim.

  fakat haksız verilen bir kırmızıdan sonra, topalın yanlış ilk sarısını söylemedikten sonra sadece 2.pozisyon,gol pozisyonu ve onyekurunun pozisyonu üzerinden algı yapmak galatasarayın ciddi anlamda lobi gücünü gösteriyor.

  çünkü medya galatasarayın elinde ve istediği gibi yönlendiriyor. tam tersi olsa hasan aliye verilen kart tt arenada atıyorum marianoya verilseydi biz maç sonu neyi konuşurduk.. ayrıca aynı şekilde belhandanın yanlış olan ilk sarısından sonra arkadan sert girdiği pozisyonu kimse konuşmuyor mesela. atmak istese orada da çok rahat atardı belhandayı. hatta öyle ki hocanız olacak kabadayı timsali olan şahıs ta korkusundan 45 te çıkardı oyuncuyu atılacağını bildiği için.

  tanım: saha dışı gücüyle fenerbahçeyi vurmak isteyen hadsize haddini bildiren adam gibi adam.

   
 9. #1pus sayın hocam hasan alinin pozisyonunu hangi çaıdan izlersek izleyelim kırmızı kart sarı diyen bir kişi daha görmedim fenerbahçeliler dışında

  topalın haksız dediğiniz sarıda topla alakası yok direk ayağa temas var bunun sarıdan kaçarı uçarı kesinlikle yok kontrolsüz bir girişti.

  srtelin ayağa basmasını görmedi amenna hasan alinin ilk ayağa basmasını görmedi elifin fernando giderken arkadan indirmesini de görmedi

  goldeki pozisyonda hem basma var hem itme hocam el vicdan lütfen

  belhandanın pozisyonunda belhanda topa ilk teması yapıyor zaten top kayınca iki oyuncu da birbirine giriyor oraya sarı verirsek yukarıdakileri napacaz fenerbahçe kaç kişi kalırdı sahada.

  belhanda hisseder çünkü dengesiz o hakem onu atardı kendince hakimlik yapmaya çalıştığı için bende olsam cıkar derdim böyle korkak bir hakemle sahada kalmak zor olurdu

  tanım: maçın altında ezildikten sonra konuyu saptiran yönetici.

   
 10. sayın hocam sen şimdi belhandanın pozisyonuna ilk teması topa yapıyor dersen ben de sana e gol pozisyonunda da dirar ilk teması topa yapıyor derim. ilk topa temas ediyor top kayınca rakibin ayağına basıyor. skrtelin onyekuruya basması da aynı şekilde. önce topa sonra rakibin ayağına. ben faul yok demiyorum ama sizin tarafa göre aynı pozisyonları farklı yorumlamanızı söylüyorum. golden önce faul var diyorsanız belhandanın da faul yaptığını kabul etmelisiniz.

  topalın ilk sarısı alakası yok, çünkü kontrolsüz gibi gözüken geliş var ama ayak ucu yerde , rakibe taban göstermiyor, hatta tam tersi ayağını çekmeye çalışıyor.

  hasan alinin pozisyonunda zaten sarı olma ihtimali yok, eğer faulse kırmızı verilmeli. ama diagnenin sadece koluna bir dokunma var. itme tutma çekme hiçbir şey yok. ayaklarda zaten bir şey yok.eğer bu faul olursa her dokunmaya oyunun durması lazım. bu kadar basit dokunmayla kendi kendine düşmesini normalmiş ve haklıymış gibi gösterip Galatasaraylıların algı yaratmasını anlamıyorum.

  aslında anlıyorum, güç bizde herkes bize bat etmek zorunda diyorlar zaten. öyle olmasa var kayıtlarının Albayrakta , gs kulübünde ne işi var.

  tanım : kurşunlanma olayıyla bile dalga geçen hadsizlere cevap veren yönetici.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.