1 2 3 4 5 6 7 8

Secimin yenilenmesini asla istemedik

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Cumhur ittifaki istanbul büyükşehir belediye başkan adayi binali yildirim aciklamasi.

   
 2. hakim muberra gurdal ve chp heyetinin gece yarisi operasyonunun goruntuleri ile kanitlanan ifadeler.resmen gece yarisi hakimi evinden getirtip ilgili yasanin 100. maddesine aykiri karar aldirtmislar.sayima baslanan oylarinin sayimini durdurmanin arkasinda yenilecegini bilmek var.turkiyede ilk ve tek.bosu bosuna devlet ikinci secim icin para dokecek.yalandan tasarruf diye tribunlere oynamayla olmuyor ekrem efendi.

   
 3. istemeden yaptık, işte şansızlık diye devam etme ihtimali olan söylem.

   
 4. binali yıldırımın sözlü bildirisi

  istemediyseniz neden bu seçim yenileniyor? altından iki anlam çıkar. birincisi ve kuvvetle muhtemel olanı;

  seçimin kaybedildiği anlaşılınca, aa veri manipülasyonu bir yandan, kazandık diye yapılan açıklamalar bir yandan, tüm şehri teşekkürler afişleriyle donatmak gibi psikolojik yıldırma eylemleri bir yandan derken karambole getirip seçimi gasp edecektik ama olmadı.daha önce Mansur yavaştan gasp ettiğimiz gibi yine yapmak istedik ama seçim yenilendi, biz bunu istemiyorduk. seçimin yenilenmesinin olumsuz sonuçları ne kadar kötü olur öngöremediğimiz için bu riski istemezdik...

  ikincisi ve daha düşük ihtimale sahip olanı;

  biz aslında seçimi kazanmışız da katakulliyle, fetö desteğiyle falan kazandığımız seçim elimizden alınmış gibi bir algı oluşturup 'mağdur ve mazlum'u oynayacaktık. böylelikle hem İmamoğlunu görev süresi boyunca yıpratabilecek hem de mağduriyetten prim sağlayacaktık. ama ne oldu, artık kamu kadroları bize yalakalığı o kadar abarttılar ki istemediğimiz kadar abartıya başladılar. seçimin yenilenmesini sağlayan bütün adli ve idari makamların yasatanımazlıkta, yalakalıkta kısa sürede bu kadar ileri gideceğini öngöremedik.

   
 5. 2020 de gorev suresi dolan muberra gurdalin aniden emeklilige ayrilmasi ile bir kez daha kanitlanan ifade.

  bu chpnin yatacak yeri yok

  hem hirsiz hem yalanci.8.5 milyon secmen sandiga yansiyan iradesine oyun cevirerek ket vuran usulsuz karar aldiran chpyi unutmamali.

  zaten ne zaman yenileceklerini anlasalar ya acik oy gizli tasnif,ya rakibini asma,ya darbe,ya oy hirsizligi.

  binali bey ne dedi" oylar sayilsaydi sen kazanirsan sen,ben kazanirsam ben".

  ekremi baskan gormek istemesem de aynisini dusunuyorum.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.