1 2 3 4 5 6 7 8

samuel eto'o

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bir dünya yıldızı. kamerun milli takımıyla önemli başarı yakalamasa da kariyerinde barcelona,inter gibi takımlar bulunan ve şu an ilerlemiş yaşına rağmen ligimizde antalyaspor forması giyen ve an itibarıyla 19 gole ulaşan santrafor oyuncusudur.

   
 2. şu ana kadar sözlükte başlığı nasıl açılmamış diyerek şaşırdığım artık efsane futbolcular arasına girmiş olan ve şu an ligimizde antalyaspor'da forma giyen gol makinesi. türkiye'de daha çok eto'o bitmiş esprisi ile tanınsa da bahsedildiği gibi şu ana kadar ligimizde attığı gollerle yaş 35 iş bitmemiş dedirten isim. bugün de galatasaray ağlarına 2 tane gol göndermiştir.

   
  (Bkz: 16.04.2016 antalyaspor vs galatasaray maçı)
 3. beşiktaşa transferi gündeme gelen ve gerçekleşirse beşiktaşın ciddi anlamda olumlu transfer yapacağı futbolcu.antalyasporlular da haklı olarak bırakmak istemiyorlar.

   
 4. bu aralar hakkında feto bile bitmiş ama hala eto bitmedi gibi esprisi yapılan topçu.

   
  (Bkz: Eto bitmiş)
 5. beşiktaşla anlaştığı iddia edilen ve bu sebeple antalyaspor kampından ayrıldığı söylenen kamerunlu golcü.antalyasporsa oyuncuyu vermeye hiç niyetli değil gibi.

   
 6. beşiktaş'ın gomez'in yerine transfer etmek istiyorsa yanlış yapacağını düşündüğüm isimdir. eto tabii ki afrika futbolunun yetiştirmiş olduğu en iyi forvetlerden birisi ancak yaşı artık başını aldı gidiyor. beşiktaş'ta gereken tempoyla sahada yer alacağını düşünmüyorum. ancak cenk + eto + as bir forvet ile üç kulvar daha rahat geçilir gibi.

   
 7. Beşiktaş'ın kulübünden önce kendisiyle görüşerek ayarttığı oyuncu.

  Eto da kariyerinde son kez şampiyonlar liginde forma giymek istediğini ve bu yüzden Beşiktaş'a gitmek istediğini söylemiş.antalyaspor da haklı olarak sözleşmeli oyuncusunun aklının çelinmesinden rahatsız ve oyuncuyu satmayacağını söylüyor.

   
 8. ben gidiyorum diyerek kulübü antalyaspora rest çekerek ülkesine dönen golcü oyuncu. beşiktaş oyuncuyu fazlasıyla ayartmış belli. galatasaraydan sonra kankasına da bulaştı ayartma işleri.

   
 9. şampiyonluğa oynayan bir takıma pek fazla verecek bir şeyi olmayan futbolcu.

   
 10. beşiktaşın ayarttıktan sonra iş ciddiye binip antalyasporun şikayetçi olacağını söylemesiyle vazgeçtiğini açıkladıkları oyuncu.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.