1 2 3 4 5 6 7 8

sabriye şengül

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 1988 trabzon doğumlu kickboks çu olan sporcu.geçtiğimiz yıl wku dünya şampiyonluğu kemer maçını kazanarak şampiyon olmuştur.

   
 2. yaşadığı duygusallıkla milletin gönlünde taht kuran ve her hafta eleme potasına çıksa da kurtulan survivor 2017 yarışmacısı.

   
 3. artık adadan ayrılma vakti geldiğini düşündüğümüz survivor yarışmacısı kickboksçu. hep mağdur hep mağdur da olunmaz, sürekli suçu başkasına at olmaz.

   
 4. ünlüler takımındaki sinsi dörtlünün deneyip deneyip gönderemediği ve sonunda direne direne kazanarak ismi yazılmayan yarışmacı.

   
 5. potaya konulduğunda ağlayan, oyun kaybettiğinde ağlayan, sevindirici bir şey olduğunda ağlayan, teyze olduğunun haberini aldığında da ağlayan ve sevinçten ada konseyinin ortasında acuna sarılan aşırı duygusal, doğallıkta sınır tanımayan yarışmacı.

   
 6. bu akşamki dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında bireysel dokunulmazlığı kazanarak ilhan ve çetesinin hesaplarını alt üst eden yarışmacı.

   
  (Bkz: survivor 2017)
 7. en yakın arkadaşı ödüle götürülmediği için kendisi de seçildiği halde ödülü reddeden sözünün eri, delikanlı yarışmacı.

   
 8. şer dörtlüsü tarafından yarışmanın başından bu yana elenmeye çalışılan ama üstüne baskı yapıldıkça halkın sahip çıktığı, çok ta başarılı olmayan yarışmacı.

   
 9. artık iyice şımarıklaşan ve itici gelen survivor yarışmacısı.

   
 10. sezon başında ağlayıp etmesiyle, doğal gözükmesiyle seyircinin desteğini alan ve elenmeyen ama artık işi şımarıklığa vuran ve elenmesini dilediğim survivor yarışmacısı.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.