1 2 3 4 5 6 7 8

ryan donk

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. kasımpaşa yöneticisi tarafından transferi konusunda galatasarayla anlaştığı söylenen hollandalı futbolcu. top tekniği yüksektir,fiziği iyidir fakat karakter konusunda biraz sıkıntıları vardır. galatasaraya gittiğinde seyiciye şirin gözükmek için hakemle uğraşma ihtimali çok yüksek.

   
 2. kasımpaşada futbol topuyla misket oynayabilen tek oyuncu. vodafone arenaya gelse de misket oynatsak.

   
 3. Profesyonel kariyerine SC Neerlandia altyapısında başlayan kişidir.

  Belçikanın en köklü ekiplerinden Club Brugge`a transfer olan kişidir.

   
 4. ciddi anlamda Galatasaray performansını merak ettiğim topçu.

  bakalım toplayabilecek mi orta sahayı.

   
 5. eğer defansta oynarsa faydalı olacağını düşündüğüm ama dmc olarak oynatılırsa verimsiz olacağını düşündüğüm transferdir. aynı bölgede Chedjou,Semih,H.Balta,Selçuk,Bilal,Jose hatta Denayer gibi oyuncular mevcut.

   
 6. galatasaray'a transfer olacağı/olduğu iddia edilen hollandalı futbolcu. yetenek ve karakter itibariyle galatasaray'da melo'nun eksikliğini % 70-80 oranında giderecektir kanımca.

   
 7. agresiflik konusunda melo kadar olamayacağını düşündüğüm, fakat top tekniği ve çabukluk konusunda melodan daha iyi olduğunu düşündüğüm hollandalı oyuncudur.

  galatasaraya transferi büyük ölçüde kesinleşmiştir, umarım diğer çoğu galatasaraylı oyuncu gibi seyirciyi arkasına alarak hakeme oynamaz.

   
 8. galatasaray'ın 2,5 milyon euro bonservis ücreti karşılığında kadrosuna kattığı yeni melosu. yıllık ücret olarak da 1,5 milyon euro ödenecek ve alacağı maç başı ücret ise 15 bin euro. yaşı 30'u bulmuş bir futbolcu için güzel bir anlaşmaya benziyor.

   
 9. şimdiden yorum yapmak yanlış olur ama genç olmayan ve sözleşmesi 6 ay sonra bitecek olan oyuncuya 2.5 milyon euro bonservis verilip alınan oyuncu.

  defans kökenli olmasına rağmen orta sahada da görev yapmaktadır. kendisinin beşiktaşla ilgili hiç te güzel hatıraları yok.

   
 10. attan inip eşeğe binmiş oyuncudur.(temsili değil)

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.