1 2 3 4 5 6 7 8

reface uygulaması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. yeni gülme eğlenme kaynağı uygulama.

   
 2. Deneme süresi 3 gün olan program.Sonrası ücretli olduğu için iptal ettiğim program.

   
 3. Vakti zamanında kendi yağlıboya tablosunu, heykelini vs. yaptıran, fotoğrafını çektiren kişilerin sinemada kanlı canlı boy göstereceğinin ipuçlarını veren uygulama.

  Yapımcılar, senaristler tarih kitaplarına kapaklanmış harıl harıl yeni senaryolar üzerinde çoktan çalışmaya başlamışlardır.

  Bu yeni teknoloji geçmişte yaşamış dış görünüşü bilinen hatta mezarı dahi bilinen her kişiyi yeniden canlandırma imkanı veren olağanüstü bir teknoloji.

  Gelişen teknolojiyle Bir insanın kafatasına ulaşılması bile aşağı yukarı nasıl göründüğü hakkında önemli ipuçları veriyor.

  Eski Roma ve Yunan dönemindeki heykellerin orijinallerinin renkli olduğu ve zamanla üzerlerindeki kaplamanın yok olarak günümüze sade heykeller olarak ulaştığı belirtiliyor.

  Reface uygulaması ile Caligula'yı, Büyük İskender'i, Fatih Sultan Mehmet'i , ya de eski dönemlerde yaşamış bir sanatçının, bilim insanının ya da başka birinin hayat hikayesini plastik makyaja ya da varsayımlara gerek duymadan, yeniden dünyaya geri çağırılmış gibi ama doğru ama yanlış ya da eksik de olsa görme imkanımız olacak.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.