Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

recep ivedik 11

paylaş araştır

1. böyle giderse 5 sene sonra göreceğimiz film. bilet başına 6 tl kazansa her bölümü 5 milyon gişe yapsa bölüm başı 30milyon hasılat. ben şahan olsam 100 bölüm çekerim

2. her serisinin gişe rekorlarını kırdığını düşününce yolun uzun ve meşakkatli bir şekilde ilerleyişini göreceğimiz seri. meşakkatli kısmı biraz olmadı ama ne de olsa her şeye gülüyoruz ve bir de üzerine taklit ediyoruz. sanki çok örnek bir karaktermiş gibi. taklit etmesine ediliyor ama biri o hareketi yapsa; mesela yellense yüzüne nasıl bakarız, ağzımıza geleni saymaz mıyız? bir daha konuşmak bile istemeyiz. bu da ayrı çelişkili halimiz. ne istediğimizi bir bilsek sorun kalkacakta ortadan bilmiyoruz ne istediğimizi.

ha geri filme dönecek olursak;

Şahan'ın orta/yaşlılık dönemine geleceği için, dede firarda, dede pavyonda, dede kız tavlama da, dede torun bakıcısı serileri olabilir. (hahah)

(Bkz: recep ivedik)
  3. sayısı az olan ve muhtemelen şahanın ömrü oranında devam edecek film serisinin 11.si. 50 leri görebilir ivedik.

4. Hiç sevmediğim, banal bulduğum, espri diye nitelendirilen içeriklerinin zekaya değil bel altı aptalca şeylere dayandığını düşündüğüm bir seri filminin gelecekte vizyona girebilme ihtimali olan filmdir.

5. Böyle giderse Recep ivedigin uzaylilarla çekeceği film.

İnsanlar izliyor hemde rekor kırıyor.

İnsanların zevki bu demek ki saygı duymak lazım.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.