1 2 3 4 5 6 7 8

patrik bartholomeos'a ekümenik diyen binali

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  aynı zamanda sırf trabzonlu diye seçilmiş başkan imamoğlu'na pontus diyebilmektedir.

  attığı bir twitte demiş bunu. gerçi kendisi g ile ğ arasındaki farkı bilmediğinden ve mouse kullanma özürlü olduğundan twit atacak durumda da değil. hadi üç saat uğraşıp attı diyelim, ekümenik'in ne demek olduğunu bırakın, patriğin adını bile doğru yazabilme ihtimali yok. bence twiti atan kimse, bi soruşturma yaptırsın, fetöcü falan çıkabilir. ahahahah... sonra düzeltmiş zaten. ama ekümenik dedi bir kere. öyle yenilir yutulur bir sıfat değil bu. ne anlama geldiğini merak eden araştırsın lütfen.

  imdiiiii, öncelikle bu bir haber değil mi? haber niteliği taşımıyor mu? elbet taşıyor. ama bunu dinci faşist akp medyasında ve onun işbirlikçilerinde göremediniz, göremezsiniz. binali'yi twitterdan takip ediyorsanız görmüşsünüzdür ama, pkk'ya pekeke diyen, ismailağa cemaati dahil pek çok potansiyel fetö adayı meczup cemaatlere göz kırpan, ibb'den akrabalarına usulsüz ihale verdiği için kovulan, ve tekrar usulsüzlüklere kaldığı yerden devam etmek için utanmadan, yüzü kızarmadan istanbulludan üstelik imamoğlu'ndan çaldığı projelerle oy dilenen bir düşük profilliyi ne diye takip edesiniz ki? kıps?

  bir de şunu düşünün. ya bu ekümenik lafını imamoğlu deseydi? hani zeka ve donanım olarak rakibinden kat kat üstün olduğu için demez de, hadi yanlışlıkla bile olsa dedi diyelim; ne pontusçuluğu kalırdı ne de vatansızlığı değil mi?

  işte akıl sahipleri için bunda sayısız ibretler ve dersler vardır.

  selam ve dua ile...

   
  (Bkz: Binali Yıldırım)(Bkz: binali yıldırım'ın ismailağa cemaatine ziyareti)(Bkz: Pkk terör örgütüne pekeke demek)(Bkz: iftar iftar dolaşıp yalan konuşmak)(Bkz: sahur sahur dolaşıp iftira atmak)
 2. isteyerek dediyse ayrı, istemeden dediyse daha da ayrı olan kısacası her türlü rezalet olan twit.

  tabi, ona buna proje diyen, islambol'un rantını bizden başka kimse yiyemez diyen aktroller bunu da görmezden gelirler.

  sonra da sokak röportajlarındaki masum insanlara iftira atarlar.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.