1 2 3 4 5 6 7 8

onu en çıldırtacak zamanda en çıldırtacak adayı açıklayacağız

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  chp grup başkanvekili özgür özelin bugün yaptığı açıklamada cumhurbaşkanı adaylarını açıklama sürecinden bahsederken cumhurbaşkanı erdoğanı hedef alarak yaptığı konuşma.

   
 2. "Aç tavuk, kendini darı ambarında sanırmış" tabirini akla getiren boş söz öbeğidir.

   
 3. Böyle bir cb belirleme yöntemi olamaz, olmamalı. Vizyonu, misyonu, bilgisi, saygınlığı, yönetim organizasyon becerisiyle öne çıkan bir aday belirleyeceksin chp. Ülke yönetimine aday olacak kişinin özelliği rte yi delirtmek olmamalı. Bu ülke bu mantık yüzünden 16 yıldır rte ye katlanıyor. Senin farkın ne olacak o zaman.

  Tanım; tayyip in ekmegine yağ süren yöntem

   
 4. CHP'nin ülkeye bir cumhurbaşkanı seçmek değil sadece r.tayyip erdoğan'ı yıkmak olduğunu gösteren haber.

  olması gereken bu olmamalıydı ama maalesef bu işte. gösteriyor ki chp yine kendi kendini imha edecek ve inşallah da eder. benim ülkemi düşünmeyen, pkk'nın partisi ile işbirliği yapmaktan çekinmeyen, fetö ile adı anılan meral akşener'e milletvekili pazarlayan bir partiden kime yarar gelir ki.

  siyaset çok çirkin ve kirli bana göre, bu kadar oyun, hile.. ekranın karşısına çıkıp " konu vatansa gerisi terferruat" diye bağıranların, şuanki halini gördükçe, sadece bizim ülkemizde mi bu siyaset bu kadar çirkin ve rezil demekten kendimi alamıyorum. 24 haziran'a kadar da bu çirkinlikleri izlemeye devam, tabi seçimden sonraki tantanada ayrı bir gürültü kirliliği ya.

   
 5. tayyibin ülkenin başına bela eden chp'nin yine tayyibin ekmeğine yağ süren açıklaması. güzelim partiyi ne hale getirdiniz be. utanın yüzsüzler en az akp kadar suçlusunuz dediğimdir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.