1 2 3 4 5 6 7 8

öğrencilerin sınava yetişmek için attığı deparlar

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ösym nin sınavlarında 9.45 ten sonra binaya öğrenci alınmaması kararı gereği öğrencilerin az zaman kaldığında son düzlükte attığı inanılmaz deparlardır.

  çevredeki veliler de başarılı olanları alkışlayarak destekler.

   
 2. öğrencilerin yıllarca verdiği emeklerin heba olmaması adına sınav öncesi ayrıca stres yaşadıkları durum.

   
 3. yetişemeyen öğrencileri görünce yine içimizi acıtan görüntülerin oluşmasına sebep olan ÖSYM nin 9.45 kararı sebebiyle gerçekleşen depardır.

   
 4. Geç kalmalarını önlemeye yönelik daha farklı tedbirler, her zaman başka alanlarda yollarda,trafikte ek seferlerde yaratılırken, heyecanına stresini yüklenmiş bir o kadar da telaşlı tüm sınav adaylarını düşünüp göze alarak imkan seferberliği sağlanmalıydı! Metrolar,yollar niye durmadan eklene eklene yapılıyor o halde. Her geç kalan adayın evinden çıkış saati ile sınav yerinin noktasına gelme saati acaba,malum yoğun duyarsız anlayışsız ulaşımın engellemelerine kesilmesin diye ilgililer gerçek uğraş vermeliydi... olan yine tüm adaylara kesildi herzamanki gibi...neymiş, "Zamanında gelseydin kardeşim, bende emir kuluyum seni içeri alamam" gafı ve tokat gibi kapıyı yüzlerine açmadan, kapatanlara yön verenlerden...kural olanı kural diye bildiğimizi biliyorduk. bazı kalıcı değişmez denilen altın kuralların da göz göre göre çiğnendiğini (!!) birden hatırladım..ama örnekliyemiyoruz(bip).

   
 5. akılsız başın cezasını ayaklar çeker tabirini çok iyi açıklayan drumdur.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.