1 2 3 4 5 6 7 8

öcalan'ın avukatlarıyla görüşme yasağının kaldırılması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  dün itibariyle adalet bakanı Abdülhamit gül tarafından açıklanarak resmiyete dönen durum.

   
 2.  
  (Bkz: burhanettin duran)(Bkz: hükümetin öcalan açılımı)
 3. istanbul'da yaşayan hdp'li seçmenin gözüne girmek için mi yapıldı acaba diye düşündüren karar. hani başka zaman olsa, bu şekilde düşünmezdim ama haziran ayında seçim var. buna seçim yatırımı mı desek ne desek.

  siyasetçiler hep kendisiyle çelişiyor. diğer partiyi bu sebeple eleştirirken, şimdi kendileri yeşil ışık yakıyorlar. üstelik il il gezerken, cumhurbaşkanı hdp'li vekillerin söylediği savaş ve bölücülük videolarını izletti. tek vatansever yine bizler olduk yine.

   
 4. tebessüm ettiren olaydır

  çok değil birkaç ay öncesine kadar bir oy için bir partiye pkklı derken şimdi tersi bir yaklaşımla kafaları kuma gömüyorlar

  adalet hak falan akıllarına geldi bir anda iş oy olunca

  evet aklımızla alay ediliyor kabul, peki beyin denen organı insan oğlu ne için kullanıyor bunu sorgulamaya başladım artık

   
 5. "Öcalan ı asmayıp besleyelim mi?" Denmişti. Demek ki zor günler için beslenmiş, dedirten bir gelişmedir.

   
 6. Rivayet olunur ki seçim yatırımı denilmektedir.

   
 7. herkes seçim yatırımı diyor ama bence tam tersine seçimi baltalamak, kararsız kalan ülkücü oylarını da İmamoğluna kaydırmak adına bahçelinin dayatmalarından biridir.

  adamın ağzından ne çıksa iki güne kalmadan gerçekleşiyor.

  daha bugün Ankara'daki 19 mayıs kutlamalarına katılmaktan vazgeçip, samsunda cumhurbaşkanının yapacağı törene katılacağını açıkladı.sırf cumhurbaşkanı hdpyi davet edemesin, kürt seçmenin sinirleri bozulsun ve kararsız olan tüm seçmenler akpden uzaklaşsın diye yapıyor bunları. son dönemde akpyi en çok yıpratan eylemlere bahçeli ekibi imza attı. filmin sonunda akpyle beraber kendileri de bypass olacaklar mı, saf dışı kalacaklar mı göreceğiz.

  bu apoya avukat hakkı tanınmasıyla ilgili, yazılı basında kürt seçmen ve pkk dilinin dekoderi olarak görülen Hakkarili bir köşe yazarı vardı, çok güzel açıklamıştı olayı, dur linkini bulup ekleyim

  https://www.haberturk.com/yazarlar/muhsin-kizilkaya-2291/2463901-ocalan-ne-diyor-tamburu-ne-caliyor

  adam kısaca bu işler ve aponun açıklamaları kürt seçmende de pkkda da en ufak bir reel reaksiyona sebep olmaz diyor.

   
 8. "kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez." sözünü hatırlatan haber.31 mart seçimleri öncesi pkk'ya karşı ateş püskürüyordu hükümet.devlet bahçeli apo'ya evvelce bebek katili vs diyordu ki demeye de devam etmeliydi.şimdi "öcalan avukatlarıyla görüşsün." diyebiliyor.vardır bu yasağın kaldırılmasının altında bir bit yeniği elbet.

   
 9. çok yanlış bir karar,hiç yakışmadı.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.