1 2 3 4 5 6 7 8

nurettin yıldız

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sosyal doku vakfı başkanı olan ve son zamanlarda özellikle kadınlarla ilgili yaptığı açıklamalarla ciddi tepki çeken din adamı gibi görünen şahsiyet.

   
 2. sözde dindar geçinen eski Türkiye kalıntılarından birisi; tıpkı bazı solcu geçinip de, aslında düpedüz ideolojik faşist olan marjinal-endemik tipler gibi.

   
 3. Akp tarafından korunan kadın ve cocuk düsmanı dinci

   
 4. baharat, çay, kahve, ketçap gibi gıdaların şehvet uyandırdığını beyan eden zat..

   
  (Bkz: baharat,ketçap ve kahve şehvet uyandırır)
 5. Hakkindaki tüm haberlere akp tarafindan erisim engeli getirilen sapik dinci. Tepkiler o kadar arttiki reyiz bile yalandan tepki koydu artik

   
 6. Memurlar. Net in yaptigi haberle sorusturma acilmasina tepki gösterdigi sapik akp li dinci

   
 7. hakkındaki haberlere ak parti tarafından değil şahsın mahkemelere yaptığı başvuru sonrasında mahkemeler tarafından erişim engeli getirilen kişi.

  ayrıca sadece habersol veya sözcü okuyarak gerçek habere asla ulaşılamayacağının farkında olması gereken yazarların olduğu başlıklardan sadece birisi

   
 8. Reyizcilerin kafasini karistiran sapik dinci. 2 gündür millet twit silmekten helak oldu. Yandas olmak zor is. Reyiz baska diyo, nurettin hocasi baska diyo, kuran da baska diyo ama hadi onu okutan yok zaten. Yazik la harbiden

   
 9. oy kaybetmemek için gelen tepkiler üzerine hakkında soruşturma başlatılan bütün dinlere hakaret eden, sapık, insan dışı varlık olan şahıstır.

   
 10. Bir akp hocası. Fetö den akillanmayan akp hala dinci gereksiz hocalara firsat veriyor, mizrak cuvala sigmayinca da yalandan mücadele ediyormus gibi gözüküyor. Bunlardan kurtulmanin tek yolu sapik dinci ve hainlerin ö ünü acan akp ve recep tayyip erdogan dan kurtulmaktir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.