1 2 3 4 5 6 7 8

newyork times'tan türkiyeye müdahale çağrısı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ab'nin abd'nin bu referandum ilgisinin son meyvesidir. bizi çok seviyorlar değerli dostlarımız. bakın soros da bu aralar istanbul'da turistik geziye çıkmış. hala birşeyler anlamadınız mı?

  NYT haberinde şöyle demiştir:

  Türkiye uzun zamandır beklediği parlamenter sistemi değiştirme çabasını Recep Tayyip Erdoğan sayesinde başardı. Ancak Türkiye NATO'nun hayati bir üyesidir bu yüzden demokratik değerleri inşa etmede ayrışan bir üyeye dönüşmesinden dolayı bu ülkeye müdahale edilmelidir. NATO ülkeleri, Erdoğan'ın otokratik eğilimlerini kontrol altına almak için ellerinden gelen her şeyi yaparken, Türkiye'de demokrasi savunucularına da cesaret vermelidir. Nihayetinde, Türkiye'de demokrasi yeniden canlanacak olursa bu, Erdoğan'ın dayattığı otoriter sistemi kabullenmek istemeyen milyonlarca Türk'ün sayesinde olacak. Haklarını ve özgürlüklerini geri almanın bir yolunu bulacaklar."

  haydi geziciler sokağa denilmiş kısaca ve ey avrupa anarşistlere ey batı anarşistlere ve teröristlere destek verin, türkiyeyi indirin çağrısı yapılmıştır.

   
 2. Kaosa davet verilmesi hadisesi.

  Ayaklanma kışkırtması...

   
 3. başta Avrupa olmak üzere dünyanın güçlü ülkelerinin hangi hakla içişlerimize karışma cüretini kendilerinde bulduklarını merak ettiğim saçma çağrı.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.