1 2 3 4 5 6 7 8

meclis başkanlığı koltuğuna başı kapalı kızın oturması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 2 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kapsamında 1 günlüğüne koltuklarını devreden makamlardan tbmm başkanlığı için ismail kahramanın koltuğuna kapalı bir kızımızın geçmesi durumu.

   
 2. Acik veya kapalı 365 gün otursa o ismail denen yobaz dan daha iyi yapar o kiz cocugu bu meclis baskanligini dedigimiz haber.

   
 3. hala açık kapalı muhabbetinin devam ettiğini gösteren haber.

  artık aştık bir şeyleri diyoruz ama nedense bir şekilde eski şeyleri hortlatmak için bir çaba içerisinde görüyorum habercileri. eskileri kimse unutmadı ama artık yeni bir türkiye var ve kapalı ya da açık olayı yok. herkes istediği gibi davranabiliyor, istediği okulda okuyor, istediği kurumda özgürce başörtüsü ile çalışabiliyor. artık başörtüsünü siyasete ya da haberlerinize konu etmeyin.

   
 4. keşke gerçekleşse, keşke mecliste başı kapalı bir milletvekili seçilseydi bu göreve dedirten haber.

  kız çocukları da şimdi imkan varken bol bol otursunlar,

  şeriat geldiğinde sadece evlerinde oturabilecekler zira. o da şanslılarsa tabi...

   
 5. başı açık bir kızın oturmasından farksız olan durum.

   
 6. amerika sevdalısı, kanlı pazar olayında hayatını kaybeden antiemparyalist atatürkçü gençlerin kanından sorumlu, cumhuriyet, atatürk ve laiklik düşmanı o yobaz örümcek (pardon örümceklere hakaret ettim sanırım) kafalı ismail kahraman denen zattan görevini çok daha iyi yapabilecek olan kızdır. açık ve ya kapalı fark etmez. bu zattan daha iyi yapacağına eminim. türkiye müslüman bir ülke değildir. türkiye laik bir ülkedir. inanç özgürlüğü vardır ve devlet herkese eşit mesafede olmak zorundadır. ama tabi sen amerikan uşağı, amerikan sevdalısı, atatürk ve cumhuriyet düşmanlarını meclis başkanı diye geçirirsen o koltuğa onlarda seni şeriata geçirir. arabistanlı lawrence gibi işini görür. sende bakarsın işte böyle her zaman baktığın gibi dediğimdir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.