1 2 3 4 5 6 7 8

mauricio isla

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. beşiktaş'In geçen sezon da ilgilenmesine rağmen kadrosuna katamadığı juventus'un şilili futbolcusu. sağ bek ve ön libero pozisyonlarında oynayabiliyor.

   
  (Bkz: Gelsin kesin iş yapar)
 2. fenerbahçenin transfer gündemine girdiği iddia edilen joker gibi oyuncu.

   
 3. fenerbahçe ile anlaşmış oyuncu. ön libero mevkisinde fenerbahçe'nin bolca alternatifi bulunduğu için haliyle sadece sağ bek olarak faydalanılacaktır. net iyi transfer.

   
 4. hem defansif orta saha ham da sağ bek pozisyonlarında sağlam bir alternatif olarak faydalı transferdir. defansif orta sahamız hiç yoktu iyi oldu gerçekten.

   
 5. bugün gece istanbula geleceği söylenen joker Şilili.

   
 6. hafta sonu oynanan derbide caneri perişan eden,yaptığı yerinde müdahaleler ve ikili mücadelelerde canere sürekli üstünlük kurup güzel hareketlerle de üstüne rezil eden adam gibi adam.

   
 7. ligimizin mariano ile birlikte en iyi 2 sağ bekinden biri. ayrıca orta sahanın ortasında da görev yapabilme özelliği var.joker gibi adam.

   
 8. çöp.

   
 9. ortalama bir topçu.

  kameni muslera ile birlikte ligin en iyi kalecisi olduğu için bu adam da Mariano ile ligin en iyi sağ beki oluyor. adamlar öyle takim ki kim gelse mevkisinde en iyisi anasını satayım. geçen sene de yil boyu VAn der wiel ligin en iyi sağ beki deyip adamın barcelona'ya gideceğine inanıyordu bu sarışınlar.

   
 10. osmanlıspor maçında sakatlanarak sol ayak bileğinde 2.derece kısmi yırtık meydana gelen Şilili sağ bek.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.