1 2 3 4 5 6 7 8

mansur yavaş adaylıktan çekilmeli,seçimi rahatlatmalıdır

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. son günlerdeki hakkındaki iddialar ve soruşturma süreciyle gündeme gelen millet ittifakı adayı mansur yavaşla ilgili olarak devlet bahçelinin yaptığı açıklama. yavaş adaylıktan çekilirse gerginlikler de azalacakmış.

   
 2. anket sonuçları canlarını iyice sıktı demek ki dedirten açıklama.

  helal olsun ama,

  bunu söyleyebilmek de cesaret ister,

  yeni türküye, bu olmalı.

  türküye evet.

   
 3. püskevüt reyizin bu saçmalamalarını, karşı tarafa gizli desteği olarak görüyorum.ciddiyim.

  püskevüt reyiz böyle bir saçmalığı ortaya sürerek cumhur ittifakını daha antipatik yapmıyor mu? türk milleti mağdurun yanında durmayı sever, siyasetin kurdu olmuş adam bunun gayet tabii farkındadır.bence bu hareketleri tamamen bilinçli. durup dururken başkanlık gelmeli demesi de, mhp kurultayında zorlama yapıp içinden iyi partinin türemesine sebep olması da, kendinden tiksindirecek açıklamalar yapıp ülkücü oylarının iyip tarafına kaymasına sebep olması da...bir sonra ki genel seçime kadar cumhur itifakını yıpratabildiği kadar yıpratmaya devam edeceğini düşünüyorum.mhp kendi kendini imha edecek bu gidişle...

  fox tv ve bir iki marjinal medya kuruluşu dışında bütün medya tek merkezden idare oluyor. yarın öbür gün genel seçim havasına girildiğinde, emirle çalışan medya emirlere pek de aldırış etmeyip meral akşeneri bir şekilde parlatmaya çalışır, nasıl cesaret ettiğini anlayamayacağımız şekilde merali halka sevdirmeye çalışırsa hiç şaşırmam.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.