1 2 3 4 5 6 7 8

Maça Yarım saat kala,Adam eksik diye halı sahaya çağrılmak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Maçın ortasında asıl oyuncu geldi diye dışarı çıkartılmaktan daha az kötü bir eylem.

  Koçum sen gelen toplara vur başka bir şey yapma

   
 2. Bu durumu bile bile giden var mı merak ettiğim başlık.

   
 3. çağıran kişilerle yeterli samimiyeti varsa hiç sorun olmayacak eylem. aksi takdirde lazım olduğunda yüzüne bakılıp diğer zamanlarda çok ilgilenilmeyen biri olmak hoş değil.

   
 4. tarafımdan sıkıntı edilmeyecek bir durumdur.

  belli ki nasıl oynadığımı bilmediklerinden bu şekilde davrandıklarını düşünürüm. zaten ilk oyunumdan sonra esame listesinde adı geçen ilk kişi olacağımdan şüphem olmayan eylemdir.

  yazmadılar mı? onlar kaybeder.

   
 5. Ben olsam hayatta gitmem dedirten başlık bu.

  Durum kurtarıcı rolu biçilmiş bir insan bundan keyıf alamaz ki .

   
 6. sevimsiz bir durum.

  adam evinde oturmuş, çekirdek çitlerken biranda telefon çalar. hadi maça gel, adam eksiğimiz var. şimdi nasıl gideceksin. seni aslında istemiyorlar ama mecbur kaldıkları için kapını çalıyorlar. bunlara ne yapsan yeridir. gitmesen bile yeridir, gol yesinler, sürünsünler.

   
 7. çok sevimli bir durum.

  başımıza gelmesini 4 gözle bekliyoruz öğretmen ekibinden. eksik de yok ki adamlarda, bir okulda 30 erkek öğretmen. maskov ne yapsın?

   
 8. " kanka başta belki seni istemedik, belki aklımıza bile gelmedin ama adam kıtlığından aradık. " mealindeki ; aranan vatandaş için içler acısı olan durum.

  Taç'ın kafayla mi ayakla mi atıldığını hâlâ bilmeyen bir mübarek olarak başıma gelmesi imkansız olsa da yine de kınamayalım.

   
 9.  
  (Bkz: anlayamazsınız)
 10. o saatte kalkıp gelen adamın heykelinin dikilmesini gerektirecek on numara hareket. o adamdan para alınmaması lazım.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.