1 2 3 4 5 6 7 8

Kripto paralarının 8 ayın dip seviyesini görmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

1. valla benim suçum günahım yoktir.

Hala daha kripto para piyasasında sert düşüş sürüyor. Bitcoin yeni haftaya yüzde 6 kayıpla başladı, 24 bin doların altına düştü. Değer kaybı Kasım'dan bu yana yüzde 64 oldu. Hele hele bazı altcoinlere değinmiyorum bile. Hani yatırım tavsiyesi olmasın ama.... neyse.

Tanım: dipçik yediğimiz durum.

2. beklemekten başka çare gözükmüyor. çok üzücü

3. BENCE DİYORUM HA yatırım tavsiyesi değildir diyorum ha. her şeyinizi de buralara yatırmayın, çoluk çocuuk rızkını da heba etmeyin. garanti hiç bir şey yoktur

bu kadar düşene bir tepki olur. İlle de olur. Ha bu tepki ufak mı yoksa geri dönüş mü bilemem her düşüşün bir yükselişi olur.

teknik anlamda bakınca möhüm analizime göre;

son 10 yılda RSI 30 ları görmüş 2 defa, ondan sonra wınwın win win

tanım yapayım yine de burası boş kalmasın. azcuk daha bekleyin bakalım ne olacak bende merak ediyorum.

sabrın meyvesi tatlı olur denilen başlıktır.

not: an itibariyle

BTC / USDT

Bitcoin

22,664

4. www.sakalimyok.com.tr

henüz kurulmadı ama bir akıllı kurabilir.

sinir bozucu tavsiyeleriyle eğer videolar da çekerse kendi değil ama taklitçileri iyi prim yapar.

5. dibinde dibi vardır bu sözümü aklınızın bi köşesine not edin bu seviyeleri dip olarak görenlere dibi bi gösterirler aklınız şaşar konuşma yetinizi kaybedersiniz

6. #36a8

dibin dibi olursa sonra kriptoya adam bulamazsın, kimsenin işine gelemez özellikle balinaların ama şu olabilir belli bir tepki yükselişi tekrar düşüş

ama sonra belli bir vade ile çıkar gider, gidebilir.

yatırım tavsiyem kesnlikle olmaz dediğim başlıktır.

7. Gecenin en karanlık anı aydınlığın yaklaşmaya başladığı andır

Sözlüğümüzde kripto paralar çok iyi, çok kazanıyor denildiğinde şapkayı masaya koyup düşünme vakti gelmiş demektir

Yine sözlüğümüzde kripto paralar bizi duman etti, battık, bittik denilmeye başlandığında da şapkayı masaya koyup düşünme vakti gelmiş demektir

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam