Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

koronavirüs 7 yıl önce çıktı

paylaş araştır

1. İngiltere'de yayımlanan The Sunday Times, koronavirüs salgınının 7 yıl önce Çin'deki bir bakır madeninde ortaya çıkmış olabileceğini ve mutasyona uğrayarak pandemiyi başlatmış olabileceğini öne sürdüğü iddia.

valla bu pandemi bizi mahvetti, artık çin'e beddua ede ede bir hal olduk ve her bedduada bizi buldu. bu adamlar böcekleri, yenmemesi gereken hayvanları yedikleri sürece bu devam edecek. birileri bu kişilere yenmemesi gereken hayvanlar hakkında eğitim vermeli. eğitim şart diye boşuna dememişler.

(Bkz: ingiltere)
  2. Bu iddiayı ilk kez duydum.

Dün de ilk enfekte olan kişiyi bulduklarını açıkladılar.

Daha doğrusu tahminde bulunuyorlarmış.

Virüsün yüzde yüz yarasalardan insana bulaştığı da bu haberle iddia ediliyor.

Çin'deki şu meşhur enstitüde yarasalardan numune toplayan biri enfekte olmuşmuş ilk olarak.

Geçtiğimiz günlerde ise ilk enfeksiyonun İtalya'da bundan çok daha önce genç bir kadında görüldüğü ve cilt hastalığı zannederek doktora gittiğinden bahsediliyordu.

Enerjilerini tedavi sürecine yoğunlaştırsalar daha iyi olacak.

Biz uğraşsak ancak kendimize.

onu da kimseyle paylaşacak halimiz yok.

Bu yaştan sonra cadılıkla ya da kocakarı ilacı yapmakla suçlanmayı kim ister ki ?

Boşversene

3. koronavirüs hep vardı bence.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.