Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

kod adı 2023

paylaş araştır

1. spoiler

Gençlik ve Spor Bakanlığının 81 ilde başlattığı ve robotik kodlama eğitiminin verildiği proje.

"Kod Adı 2023" projesinde başarı gösteren gençler için düzenlenen Aksaray'daki kamp 16 Ağustos'a kadar sürecek(miş)

2. Genclik ve spor bakanliginda robotik kodlama egitimi verecek yetkinlikte birileri var mi sorusunu akla getiren proje.

3. #1bnh mem.net haberini yaptığına ve bu proje uygulandığına göre bu minnak detaya takılmamak lazım diye düşünüp düşüncemi paylaştığım bir entry yazdığım konudur

4. Cok minnak bir detay degil be teselya.

Hangi projelerin hangi yetkinliklerle yapildigini buradaki memur arkadaslarimiz benden daha iyi biliyor.

Hakkini vererek yapilacaksa desteklenmesi gereken projedir.

5. #1bnk "bir minnak detay" derken aslında vehametten dem vurmak istedim. bir nevi ironi işte

ama yapamadım sanırım

kamuda çalışan ama memur olamayan biri olarak zaman zaman gözlemlerimi paylaşıyorum zaten biliyorsun hangi konularda hassas olduğumu

bu da kuvvetle muhtemel alt yapısı olmadan yapılan bir iş

6. sessizlik

7. Teselya nin benimle hem fikir oldugu proje

İroniyi kacirmisim

8. yanlış yere yazılan entry #1bno

https://sozluk.memurlar.net/konu/su-an-calan-sarki/

9. çocukların kodlamayı erken yaşta öğrenerek bilim üstüne bilim öğrenecekleri proje.

10. herkesin kilitlendiği kod adıdır 2023 ne olacaksa artık.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.