1 2 3 4 5 6 7 8

kadının kuklası olan erkek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. vardır böyle tipler bilirsiniz.

  delikanlı olana kadar annesinin kuklası sonrasında hayatına giren kadının kuklası...bu durum erkeğin aileden edindiği kültürel ve veya genetik aktarımla oluşuyor olabilir.üst soydaki kadınlar kuklabaz erkekler de kukla karakterliyse bu aktarımın altsoylardaki bireylere geçmeme imkanı yok.

  erkeğe göre 'hareket kabiliyeti veya özgürlüğü kısıtlanmış' bir hayat yaşayan kadının, istediğine ulaşabilmek için zihinsel gelişimi, akli kabiliyetleri daha gelişmiş olabilir.sebepleri tartışılır ama kadınların daha zeki olduğu ya da daha doğru tabirle çok zeki kadınların var olduğu aşikardır.kadınların tabiatını anlayabilecek kadar kadınlarla haşir neşir olmamış erkeğin, kendinden muhtemelen daha zeki olan bu varlığa teslim olmaktan başka pek de şansı kalmaz.

  bununla beraber kadını tanıyan erkek, sahip olabileceği en büyük gücün hayatındaki kadın olacağını da idrak etmiş olacaktır.kadınla mücadele etmek yerine, kadının ihtiyacı olan sevgiyi ve ilgiyi verip karşılığında kadının aklından faydalanmanın gücü erkeğe sınıf atlatır.

   
 2. ideal erkektir demek istediğim lakin gönlüme söz geçiremediğim erkek tipi...kukladan erkek mi olurmuş canım erkek dediğin masaya yumruğunu vuracak(gülücük)

  erkek türünün genetiğiyle oynamayın lütfen bırakın öküz kalsınlar(kahkaha)

   
 3. sevdiği için her şeyi o sevinsin diye yapan erkektir

  kırılmasın üzülmesin, mutlu olsun ve hep huzurlu olalım diye düşünüp her isteğine karşılık vermeye çalışır

  bazende ayakçısı gibi olup kullanılan olur, işte bu tehlikeli olandır, sevgi farklı kullanılmak farklı

  bu ayrıma dikkat

   
 4. hanımcılığın kazandığını gösteren erkektir. son sözü kendisi söyler ama peki karıcımdan başka bir şey olamaz o sözler. elbette eşine olan sevgisinden ya da eşinin maddi durumunun oldukça iyi olmasından dolayı yapmaktadır.

   
 5. karakteri tam oturmamış erkek.karakterli olan erkek ya da kadın eşini bırak, kimsemin kuklası olmaz.elbette fedakarlıklar olacak.dikkat edin ama fedakarlık dedim, her dediğini yapacaksın demedim.yönetilenler, her zaman ruhunu başka kişinin ellerine teslim edenlerdir ki bu ne acı bir şeydir.kendini öldürmekle eş değerdir. bir zaman gelir ve kendin olmaktan çıkar,o kuklası olduğun kişinin hayatını yaşarsın.

   
 6. Halk dilinde 'köpeği olmuş' deyimi ile aynı anlama gelen cümledir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.