1 2 3 4 5 6 7 8

ıtır esen'in 15 temmuz tweeti

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  2017 türkiye güzeli olan ıtır esen'in 15 temmuz günü şehit olan kişilere karşı kullandığı iğrenç ve

  hakaret dolu tweeti.

  tepkiler üzerine hesabını dondurmuş hanım efendi ama yazılanlar milletin aklına kazındı. darbe olsaydı nasıl bir yaşam yaşayacaklarını düşünüyor bu zihniyet acaba. şimdi kara çarşaf mı giydiriyorlar bu kadına gerçekten çok merak ediyorum.

  güzellik yarışmasında mayoyla gezen bu değil miydi, bir dublörleri falan mı var bu yarışmacıların. bu ülkenin şehitlerine saygı duymayan kadın hangi baskı altında acaba.!

   
 2. Kız daha 3 yaşındayken akp iktidara gelmiş. Bu gerizekalılık başka nasıl açıklanabilir ki. Yeni ve mal nesil in tweeti.

   
 3. tacının geri alınmasına neden olan tweet.

  gülüyorum ama cidden de böyle olmuş. düşünsenize, kız güzel seçiliyor ve attığı tweet sebebiyle güzel değilsin deniyor. tamam iş verme, ne bilim güç verme, reklamda oynatma falan. güzelliği sayesinde(güzel de değil ya neyse) aldığı unvanı yok etmek nedir?

   
 4. Melih twit atar feto ya takla atar, rte okyanus ötesine takla atar, utanmasa yüzmeye kalkar, egemen kuran la dalga gecer makara ya alir, reza ülkeyi dolandirir. Siz ise itir esen in tacini alirsiniz. Alkisliyoruz sizi, capiniz , vizyonunuz , karakteriniz bu kadar.

  Tarih ıtır esen i en fazla aptal diye hatirlar, ya sizler ?

  Sehit üzerinden siyaset yapmanin hesabini size diger tarafta sehitler soracak ama diger taraf yok iste. Varsa da siz cehennemde olursunuz zaten

  Gerizekali bir ttwit

   
 5. Güzellik, sadece yarı çıplak vücut sergilemekle olamaz, bundan daha çok-bunun yanında-ötesinde karakter güzelliğininin de olması gerektiğine yönelik en anlamlı ve çok da doğru bir mesajdır bu tacın geri alınması durumu, dediğim ve sonuna kadar katıldığım husustur.

   
 6. Şehitlerimizle dalga geçen ve küçümseyen hadsiz bir tweet.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.